Adventure Night vol. 2

KDY? 4. února 2017

A je to zase tady! Pojďme všichni odpočítat společně „3,2,1“ … Fascinující show na sněhu začíná již 28. 1. 2016! Letošní Adventure Night na Dolní Moravě ještě lepší, zábavnější a nadupanější než jindy? Tak to snad ani není možný!


Letos poprvé v jednom tématu, a to Back To The Future. Jak už název vypovídá, budou se nám prolínat různá časová období od pravěku, přes retro, současnost až do budoucnosti. To zní fajně, co?


Jaká vystoupení na vás čekají? Užijete si hned několik tanečních vstupů, fascinující demo jízdy, dech beroucí free style, lasermana ,velkolepou vertigo light show a v neposlední řadě vystoupí naše kočičky, rolby Pisten Bully a jeden nový přírůstek do rodiny.


A co je důležitou záležitostí letošní Adventrure Night? Po lyžovačce určitě nikam neodjíždějte a raději využijte celodenního programu u sjezdovky Kamila. Čeká na vás Day Warm Up powered by Coqui, plný soutěží pro celou rodinu o super dárky od Coqui, grilování, iglú bar, sněžný bar, DJ’s a spousty skvělé hudby. Jako o to nechcete přijít!


Přijeďte si užít celodenní zábavu, v ČR jedinou svého druhu, protože Back To The Future je krutopřísná show na sněhu, která zabíjí. 


Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!