Adventure Night vol. 3

KDY? 30. ledna 2016
KDE? sjezdovka Kamila, u wellness hotelu Vista

Nenechte si ujít fantastickou noční podívanou na sněhu, plnou úžasných zážitků i zábavných momentů, během které shlédnete co vše se dá na sněhu a ve vzduchu provádět. Zábava pro celou rodinu zaručena!
 
Každou sobotu ve 20:00 Vás čeká na sjezdovce Kamila nezpomenutelná noční show, ve které vám představí své umění instruktoři s nacvičenými demojízdami ve formacích nebo při freestyle exhibicích. Do varu Vás dostanou žongléři s ohněm doplnění o laserové a světelné efekty, roztančené rolby přímo na svahu, ukázky zásahu Horské služby a další vystoupení.

 

Adventure night pořádáme již třetím rokem, jako jediní v ČR. Díky vašim reakcím a našim zkušenostem letošní akce ještě více doladíme do dokonalosti. Můžete se tak těšit na nová originální vystoupení, světelné show a další novinky.
 
Během celé akce bude připraveno občerstvení u chaty Marcelka a po skončení show proběhne zhruba hodinová after party přímo na svahu. Tím to ale zdaleka neskončí a party se přesouvá do Aprés Ski „Kulaté peklo“ v areálu U Slona, kde budou probíhat Happy hours na vybrané drinky.
 
Mrkněte na video z loňských show:
     


  Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek a přijeďte strávit sobotu na Dolní Moravu!
 
 
 

Produktový partner:


 
 

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!