Adventure Night

Viděli jste už někdy představení skrývající se pod tajemným názvem Adventure night? Ne? To je ale velká chyba. Tahle jedinečná noční show vás ani o studené zimní noci nenechá chladnými.
 

Fantastická podívaná pro celou rodinu

V zahraničních lyžařských střediscích jsou podobné akce běžné. Třeba v Rakousku se konají pravidelně už několik let. A protože Relax & sport resort Dolní Morava je prvním organizátorem této akce v ČR, nemusíte jezdit do zahraničí, abyste si tuhle ojedinělou podívanou mohli také vychutnat. Stačí si udělat dovolenou na Moravě.

Aktuální termíny Adventure nights na zimu 2016/2017 naleznete v Kalendáři akcí.
 
 
 

Freestyle exhibice, žongléři s ohněm, laserové efekty i tančící rolby

Čeká vás nezapomenutelná noční show, během které představí své umění instruktoři s nacvičenými demojízdami ve formacích nebo při freestyle exhibicích. Pak vystoupí žongléři s ohněm a jejich artistické kousky ještě umocní laserové a světelné efekty. Uvidíte i naše zkušené rolbaře, kteří roztočí své stroje Pistenbully 600 do sehraného tance, a chybět nebude ani maskot resortu Mamutík na lyžích. Celou akci přitom komentuje zkušený moderátor a nenásilně doplňuje hudební podkres.

A teď to hlavní. Show začíná v zimní sezoně pravidelně každou sobotu ve 20:00 u lyžařského vleku Kamila naproti hotelu Vista. Tak přijďte.
        

Stylové zakončení Adventure night – afterparty přímo na svahu

Po skončení show si můžete dopřát pár horkých drinků během oblíbené afterparty přímo na svahu. Tím to ale zdaleka nekončí. Akce se poté ještě přesouvá do Aprés Ski „Kulaté peklo“ v areálu U Slona, kde probíhají Happy hours na vybrané drinky.

Letošní Adventure night položí tu loňskou na lopatky

V loňské sezóně proběhlo celkem 10 nočních show a letos to bude ještě větší a divočejší jízda. Připravujeme totiž řadu vychytávek a dalších vylepšení. Od loňské sezóny byl navíc program obohacen o zcela nové prvky v programu, uchvacující exhibice a vizuální efekty.

Takže pamatujte – v sobotu to vypukne. Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek a přijeďte na Dolní Moravu!

 


Produktový partner Adventure Night:


Fotogalerie z minulých show:

 

Exhibice freestylistů při Adventure night Dolní MoravaPyrotechnické efekty na svahu při Adventure night Dolní MoravaOhňostroj na afterparty při Adventure night Dolní MoravaTanec rolbařů na svahu při Adventure night Dolní MoravaSvětelné efekty na Adventure night Dolní MoravaFreestylista v akci na Adventure night Dolní MoravaFreestyle exhibice na Adventure night Dolní MoravaAfterparty v rámci Adventure night Dolní MoravaOhňová show ve Ski resortu Dolní Morava při Adventure nightUkázka Fat bike při Adventure night Dolní MoravaExhibice s pyrotechnickými efekty na Adventure night Dolní MoravaMaskot Ski resortu Dolní Morava Mamutík na lyžích

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!