Balijské masáže | hotel Vista

KDY? 7. - 9. srpna 2015
KDE? wellness centrum hotelu Vista, Dolní Morava

Přinášíme Vám nevšední zážitek – prostřednictvím prastarých balijských masážních rituálů se můžete všemi smysly alespoň na chvíli ponořit do tepla, vůní a atmosféry vzdálené Indonésie. Zpomalte a zažijte exotiku právě tady, na horách. Inspirujte se kulturou země, v níž je masáž každodenní součástí života. Nechte se okouzlit tradicemi dalekého Východu! 

 

Dovolte si hýčkání při:
  • … tradiční balijské masáži. Dvouhodinový rituál je zahájen očistnou koupelí a masáží nohou ve vonných solích, který připraví tělo na další péči. Dlouhé, plynulé tahy a tlakové působení na energetické dráhy a body stimuluje krevní a lymfatický oběh, zprůchodňuje kanály energie „qi“ v těle a navozuje hlubokou relaxaci a uvolnění.
 
Očistěte své tělo během:
  • … balijského detoxikačního zábalu zvaného „boreh“. Balijci jej používají každodenně od pradávných dob. Směs léčivých bylin a koření spolu s jemně nadrcenou rýží a kokosovým olejem uvolní namožené svaly, detoxikuje tělo, podpoří imunitu a léčení zánětů a v neposlední řadě dovolí Vašim smyslům naprosté uvolnění. Spolu s úvodní solnou lázní nohou a závěrečnou růžovou koupelí tvoří základ tradičního balijského léčitelství.
  • … tradičního indonéského peelingu „lulur“. Během rituálu jávských princezen, jehož součástí je koupel nohou v solné lázni, jemný tradiční rýžový peeling s oleji a ovocem, aromaterapeutická koupel celého těla a závěrečná masáž zpevňujícím olejem, bude Vaše pokožka ozdravena a vitalizována. Hebkost a krása těla prohloubí lásku k sobě samému.
 

Těhotné ženy přivítají:
  • … tradiční balijskou těhotenskou masáž. Balijské lidové léčitelství na těhotné ženy nezapomíná. Zdejší až do posledních dnů před porodem zaměstnané ženy hledají rychlou úlevu od bolestí a únavy právě v častých masážích, které jim zajistí také nový příliv energie. Masáž uvolní nejen tělo, ale i ženinu mysl a napomůže přirozenému přijetí sebe jako matky. Uvolněte se i Vy a dopřejte sobě i svému dítěti pocit dokonalé vzájemné harmonie, zklidnění a relaxace. 

 

Veškeré informace Vám rádi poskytneme přímo na wellness recepci hotelu Vista. Zde můžete také provádět rezervace: Tel: 469 771 119, Email: wellness@dolnimorava.cz
 

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!