Den plný zážitků + III. Veterán sraz

KDY? 2. července 2016
KDE? Relax & sport resort Dolní Morava

Touha po poznání a nevšedních zážitcích je zřejmě tak stará jako lidstvo samo. Není náhoda, že se mořeplavci vydávali na dlouhé cesty do neznáma, aby poznali, co se skrývá za oceánem, či panovníci pořádali rytířské turnaje spojené s velkými oslavami pro širokou veřejnost, aby vdechli jejich panství trochu života.

Stejně tak jako v minulosti, i dneska se všichni rádi bavíme a toužíme po nových zážitcích. Občas těžko vybíráme kam se vydat, neboť skloubit v dnešní uspěchané době dostatek času a zábavu pro celou rodinu není vůbec jednoduché. Jak si však celé rozhodování zjednodušit? Přece u nás.

Připravili jsme pro vás celodenní program, který si užijí děti, dámy i páni. Tolik zážitků během jednoho dne uprostřed kouzelné dolnomoravské přírody, to snad musí být sen. V rámci tohoto dne doslova nasajete tolik zážitků, že těžko říct, jestli je dokážete vstřebat.

Čeká Vás taneční vystoupení a workshop, exhibice volného přeletu papoušků Ara, Králičí hop, mistr bublinář, soutěže a hry pro děti o zajímavé ceny a možná přijde i kouzelník. Během celého dne bude probíhat Sraz Veteránů s veteránskou rallye. Po závodě vystoupí kapela Swing Friends a jako každý rok tento den uzavře vystoupení kapely U2 Revival.

  • Soutěže a hry pro děti všech generací
  • Papušci Ara
  • Workshopy - taneční a bublinářský
  • Kouzelník
  • Dva live koncerty

Veterán sraz

Již třetí ročník Veteránské rallye, která neodmyslitelně patří k letním akcím na Dolní Moravě v rámci programu Dne plného zážitků, kdy si na své přijde opravdu každý. V 9:00 na parkovišti v areálu restaurace U Slona začne tedy druhý Letní Retro Happening jehož součástí bude sraz veteránů a závodů v kategorii automobily a motocykly vyrobených do roku 1984.

Sraz Veteránu započne Spanilou jízdou do Králík a zpět a následně může začít závodní zápolení. Závodit se bude v jízdě se stanovenou průměrnou rychlostí na okruhu o délce 20-30 km v prostoru Dolní Morava - Horní Lipka - Dolní Morava. Po dojetí závodu závodníky na parkovišti čeká záludná zkouška řidičských dovedností a to opět pro obě kategorie. K doplňkovým soutěžím bude patřit například vyhodnocení v kategorii nejvzdálenější účastník, nejstarší účastník, nejhezčí historický automobil, nejhezčí historický motocykl nebo nejstylovější dobové oblečení, kterých se mohou zúčastnit i diváci. Tak jako v loňském roce budeme soutěžit o zajímavé věcné ceny. Můžete zde vyhrát například i víkendový pobyt na hotelu Vista ****. Po závodě bude k poslechu i tanci hrát a to jak jinak něž v rytmu Swingu kapela Swing Friends.
  • Spanilá jízda
  • Veteránská rallye
  • Dovednostní soutěže
  • Soutěže v kategoriích typu Nejpěknější automobil, Nejpěknější motocykl, Nejvzdálenější účastník a nebo nejstylovější garderoba
Virtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!