.

Dětské cyklo hřiště

Pro nejmenší a začínající cyklisty je připraven výukový areál U Slona. Osvojí si v něm základní cyklistické dovednosti a mohou si vyzkoušet i pár nezvyklých překážek.


Dětské cyklo hřiště

Na rozlehlém parkovišti v areálu U Slona je v letní sezóně otevřeno dětské cyklo hřiště, v němž si malí cyklisté mohou osvojit základní cyklistické dovednosti a vyzkouší si i několik nezvyklých překážek. K dispozici jsou slalomové dráhy, houpačky, ostré i mírnější zatáčky, dřevěné lávky ve tvaru hada, malé skoky a dřevěné přejezdy.

Návštěvníci, kteří s sebou nemají svá kola, nemusí být smutní. Přímo u hřiště je v provozu pujčovna kol pro malé i velké. Můžete si tak vybrat kolo, které vám bude nejvíce sedět, vyzkoušet si jízdu po hřišti a pak vyrazit po jedné z mnoha cyklotras v údolí. Ti zkušenější pak mohou vyrazit lanovkou Sněžník k chatě Slaměnka, kde začínají cyklistické trasy Single trails s klopenými zatáčkami, terénními vlnami a skoky. 


Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Získat aplikaci Adobe Flash Player Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel