Dovolená s dětmi na Dolní Moravě

Animační programy

Pravidelné animační programy probíhají ve wellness hotelu Vista, na našich chatách ale i po celém našem resortu. Vychutnejte si masáž, výlet na kole nebo čerstvý manšetr, zatímco se o vaše děti postarají naši animátoři.
Více informací

Hlídání dětí

Během pohodové rodinné dovolené nemusíte trávit se svými dětmi každou minutu. Rádi vaše ratolesti pohlídáme, zatímco si skočíte na skleničku, masáž nebo pár jízd na sjezdovce.
Více informací

Vybavení pro děti

Víme, že děti vyžadují speciální přístup a péči. Proto jim připravujeme co nejpříjemnější a nejpohodlnější prostředí, aby jste se vy nemuseli o nic víc starat. Podívejte se co vše u nás pro děti najdete.
Více informací

Dětský svět ve wellness

Rodinné saunování, dětské masáže, animační programy pro děti ve vodě nebo například kosmetiku pro teenagery, to vše najdete ve wellness centru hotelu Vista.
Více informací

Letní aktivity

Letní sportovní i odpočinkové aktivity, zážitkové a zábavné parky nejen pro děti ale i jejich rodiče a mnoho dalších atrakcí zaručují perfektní rodinnou dovolenou na horách.
Více informací

Zimní aktivity

Lyžařské lekce pro nejmenší, rodinné lyžařské a sáňkařské závody, snowpark a Fun Line, jízdy rolbou, Adventure nights a mnoho dalšího...
Více informací

Dětská herna Cha-Cha

Dětská Cha-Cha herna se nachází v hotelu Vista. Je vhodným úkrytem při nepříznivém počasí a probíhá zde většina hotelových animačních programů. Dětem nabízíme denně čerstvé ovoce a pitný režim.
Více informací

Dětské hřiště

Hřiště se nachází u wellness recepce hotelu Vista a najdete zde pískoviště, houpačky, provazovou lezeckou kouli a skluzavku dlouhou 13 metrů.
Více informací
Neváhejte a přijeďte se přesvědčit, že dovolená s dětmi na Dolní Moravě stojí po celý rok opravdu za to. Na nudu vám nezbyde čas. Využít můžete nepřeberného množství letních i zimních atrakcí a programů šitých na míru právě rodinám s dětmi.  Vybrat si můžete také z nabídek pobytů na horách na Dolní Moravě

Relaxujte a navštivte naše originální wellness procedury!

  Wellness  


Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!