.

Funline

Trať plná zábavných klopenek a zatáček zakončená myší dírou.


Ve spodní části sjezdovky U Slona najdete skvělou zábavnou trať Funline s klopenými zatáčkami a terénními vlnami zakončenou 8 metrů dlouhým tunelem.

Funline, to je zábava na sněhu

Nabízí zábavu lyžařům i snowboardistům všech věkových kategorií i výkonností. Trať leží přímo pod lanovkou U Slona. Všichni kdo pojedou nahoru, si ji tak budou moct perfektně prohlédnout.

Trať Funline v sobě kombinuje prvky mladých olympijských disciplín jako je boardcross, skicross či freestyle. Jednotlivé prvky trati tvoří terénní vlny, klopenky, průjezdový tunel. Návrh, stavbu a údržbu tratí Funline má na starosti zkušený tým sestavený z parkdesignera, rolbaře a shapera, kteří se každý den starají o perfektní stav trati a její pravidelnou inovaci. 

Doporučujeme

Pro začínající freestylové nadšence máme v nabídce lekce freestylu se zkušenými instruktory lyžařské školy. Užijte si s námi freestyle bezpečně od prvních krůčků! 

Aktuální provozní doba


Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Získat aplikaci Adobe Flash Player Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel