Grand Opening 2015

KDY? 19.12.2015
KDE? sjezdovky a areál U Slona

Tak jako každý rok, i letos pro Vás v rámci zahájení zimní sezony na Dolní Moravě připravujeme Grand Opening. Letos se slavnostní otevření areálu odehraje v duchu našich fascinujících večerních show Adventure nights  s hromadou doprovodných akcí a závodů pro celou rodinu. 


Prosím pozor! Změna programu Grand Openingu!

  • Vzhledem k nepříznivým sněhovým podmínkám a výhledu předpovědi počasí s lítostí oznamujeme, že lyžařské vleky nebudou v sobotu 19.12. spuštěny.
  • Program Grand Openingu tímto dozná lehkých změn, ale nemusíte mít obavy, že by jste přišli o jakoukoliv část programu. Naopak, přidáme další aktivity a soutěže!
  • Plánovaná 50% sleva na celodenní skipas se tímto přesouvá o několik výškových metrů výše - v sobotu 19.12. bude celý den platit 50% sleva na vstupné na Stezku v oblacích. Akce platí pouze pro tarif Dospělý za 290 Kč = 145 kč a je platný pro všechny návštěvníky bez rozdílu věku. Bude tedy platit i pro děti. Na žádný jiný tarif nebude 50% sleva poskytována. 
  • Ve 13:00 startuje doprovodný program a soutěže na parkovišti U Slona:
  • Jízdy zručnosti na minikárách pro děti i dospělé
  • Fatbike závod - Dolnomoravský šnek - soutěž o co nejpomalejší projetí trati bez šlápnutí nohou na zem
  • Trenažér lyžování 
  • Ve všech soutěžích budete bojovat o hodnotné ceny, doporučujeme tedy svědomitou přípravu!
  • Ve 13:00 stratuje také závod pro veřejnost na bobové dráze s následným vyhlášením vítězů

Dále na Vás čeká plno adrenalinových exhibicí a hudebních vystoupení.
Více info níže v textu...Tradiční Adventure nights, které se v zimě odehrávají každou sobotu večer před hotelem Vista vám zajisté nemusíme představovat. Jsme hrdí na to, že pro vás organizujeme tyto akce jako jediný areál v ČR a vy nám naši snahu oplácíte stále větší a větší účastí a bouřlivějšími ovacemi při jednotlivých vystoupeních.

Abychom vám představili letošní novinky v předstihu, rozhodli jsme se některé z nich zařadit do programu letošního Grand Openingu. Můžete se tak těšit na exhibice na trampolínách při kterých uvidíte i trojná salta s několika vruty, parkourová vystoupení skupiny Urban Sense a světoznámou dvojici Daemen - hand to hand acrobatics, kteří se proslavili vítězstvím první řady Česko - Slovensko má talent.

 
 

Během odpoledne se můžete těšit na první z koncertů v podání brněnské kapely Carpet Cabinet ( r&b, funk ). Před a po koncetru budou probíhat doprovodné programy v celém areálu U Slona.


Ihned po setmění pro vás máme připravené gradující exhibice na trampolínách a v parkouru nebo light a fire show pod taktovkou skupiny Pyroterra, známé po celé Evropě.  Večerní program pak zakončí koncert kapely U2 Revival Band. A kdo stále nebude mít dost, může až do ranních hodin pokračovat na after party v Aprés Ski U Slona, kde se o Vaši zábavu budou starat mágové klubové scény Dj’s Mike Solar a Tommy Rich.  


Mrkněte na videa z předešlých akcí:
 

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!