Grand Opening & Adventure Night Warm Up

17.12.2016

Je to tady!!! Začíná zima a kde jinde to pořádně oslavit než na Dolní Moravě a navíc v rámci Openingu Vám dáme celodenní skipas za půlku. Jednou z prvních velkých událostí této zimy bude bez pochyby oficiální zahájení sezóny Grand Opening & Adventure Night Warm Up.


A co Vás čeká? Nadupaný program ve kterém Vám představíme ty nejzajímavější pódiová představení, které budete moci shlédnout během programu zimních Adventure Night na sjezdovce Kamila před hotel Vista. Krom toho si můžete zazávodit v obřím slalomu pro všechny generace o zajímavé ceny, vyzkoušet něco z testovačky lyží Ficher , žhavou zimní novinku Sleddogs, helmy a brýle Smith a vyhřívané rukavice a ponožky LENZ. Během dalšího programu jsme pro Vás připravili několik tanečních vystoupení, Fire show, UV & Light show Vertigo a jedinečného Lasermana. Během dne zahrají kapely Chilli Papas a Portless.

A komu by to bylo pořád málo, tak až do ranních hodin může tančit na After party v Aprésu Ski U Slona, kde nám po celou noc bude hrát Dj Tommy Rich. Tak neváhej a přijeď s námi oslavit zahájení sezóny ve velkém stylu na Dolní Moravu!!

Grand_opening

Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Innogy Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel