Horolezecká stěna & lanovka na Dolní Moravě

Impozantní 14 metrů vysoká dřevěná výšková stavba tvoří dominantu lanového centra. Je ideální základnou pro Powerfan, Big Swing a lanovku v celkové délce 400 metrů. Tato atraktivní lanovka vede z věže nad sjezdovkou a pokračuje lesem s dojezdem v lanovém parku. Na dvou stěnách této věže je umělá horolezecká stěna s chyty, kde si kvalitně zatrénují jak zkušení lezci, tak ti co si to chtějí jen vyzkoušet.

           

Ceník lanovkový sjezd

1 skok / 1 osobaKaždý další skok / 1 osoba1 skok / 2 osobyKaždý další skok / 2 osoby
120 Kč90 Kč240 Kč180 Kč
  • aktuální provozní dobu naleznete zde.
    zvýhodněná cena pro další skok platí bezprostředně po skončení předchzího skoku, skoky je možné kombinovat (např. po lanovce si můžete za zvýhodněnou cenu skočit Power Fun)

Ceník horolezecká stěna

1/2 hodiny1 hodina2 hodiny
90 Kč120 Kč170 Kč
  • aktuální provozní dobu naleznete zde.
  • zapůjčení sedáku je v ceně
  • na naší stěně funguje samojištění
Vypravte se na horolezeckou stěnu na Dolní MoravěLanovka s horolezeckou stěnou na Dolní MoravěHorolezecká stěna Dolní Morava pro začátečníky i pokročiléObtížné i snadnější trasy na horolezecké stěně Dolní MoravaZasportujte si na horolezecké stěně Dolní MoravaSportovní vyžití v adrenalinovém parku Dolní Morava - horolezecká stěnaLanovka v adrenalinovém parku Dolní MoravaLanovkový sjezd v adrenalinovém parku Dolní Morava

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!