KolOna Kemp 2015

KDY? 6. - 9 . srpna 2015
KDE? Single trails Dolní Morava a wellness hotel Vista

Kemp plný luxusu a pohodlí o které se postará wellness hotel Vista a lanovka, která vás vyveze přímo na start našich Single trails. Je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé a pánové jsou také vítáni.

 

Instruktorské duo - bývalá reprezentantka ve fourcrossu a sjezdu na horských kolech Tereza Votavová a bývalá reprezentantka v biatlonu Zuzana Líkařová jsou duší každého okamžiku, který na kempu zažijete. Právě tahle nerozlučná dvojka Vám pomůže se posunout zase o krok dál nejen na kole. Obě s pedagogickým i sportovním vzděláním, léty dřiny v profesionálním sportu a navíc jejich prstíčky sahají i do hlubin psychologie. Díky tomu Vás naučí nejen jezdit, ale i pracovat se strachem a obavami.
 
Holky Vás naučí jak správně stát na kole, držet rovnováhu, zdolávat překážky, které Vás v terénu mohou potkat, ovládat kolo, vyjíždět a sjíždět těžké pasáže, skákat (když si troufnete :), dodají důvěru a jistotu v sebe samu/ samého… Také se dozvíte jak se správně stravovat při aktivním životním stylu, naučí Vás cvičit, ukážou jak se oblékat na sport, aby Vám nebyla ani zima, ani horko…

Pokud si sami na tento kemp netroufáte, můžete poukazem obdarovat své známé, děti nebo rodiče!
Veškeré podrobné informace naleznete na webu KolOna Kempu 2015.

 
 


Virtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!