Mamutíkův lyžařský závod pro nejmenší

KDY? 16. března 2017

Kdo chce dneska zařádit? Tenhle závod bude hit! Ať lyžuješ jenom krátce nebo třeba roky dva, vezmi lyže, mamku, taťku a přijď vyhrát sladkou mňamku. A co víc? Tenhle závod se ponese v duchu maškarním, a proto si nezapomeň masku. Představ si, jak by asi lyžoval například takový Spiderman. Je to těžké? Tak si pořiď právě jeho masku a uvidíš, že na lyžích prosvištíš cílovou páskou jako drak.


Závod určený nejmenším lyžařům je skvělou příležitostí, kdy se vaše dítko může vyzkoušet soutěžního ducha a porovnat lyžařské dovednosti. Závod probíhá v Dětském ski parku Amálka, za doprovodu hudby, moderátora a samozřejmě našeho oblíbeného resortního maskota Mamutíka. Tento závod nezná poražených, a proto je určen opravdu pro každého dětského účastníka.


Jak staré děti se můžou závodu zúčastnit? V první kategorii závodí děti do 5 let a v kategorii druhé děti ve věku 5-8let. Kdy se maškarní lyžařský závod koná? Ve čtvrtek 29. 12. 2016 dopřejte dětem pořádný oběd a my poté ve 14 hodin odstartujeme závod plný srandy a dobré nálady. Ale pozor! Nezapomeňte se do soutěže registrovat, a to od 13 ti hodin téhož dne v kanceláři lyžařské školy v chatě Amálka. Však parádní odměny čekají jen na oficiální účastníky závodu.


Cena startovného je 70 Kč.


A co říci na závěr? Nezapomeňte lyžařskou přilbu, kostým, veselou náladu a v neposlední řadě trochu toho soutěžního ducha. Těšíme se na vás!


Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!