Nákup skipasu online

I letos můžete využít nákupu skipasu online do našeho areálu z pohodlí domova a ještě se slevou 15% oproti běžným cenám. Vyhnete se tak i ranním frontám a tlačenicím u pokladen a ještě ušetříte.

  • Při nákupu platí sleva 15% na všechny tarify v nabídce

Přejít na nákup skipasu online

Jak na to?

  • Stačí si pořídit naši Resortní kartu. Na každou kartu lze nabít pouze jeden tarif a slouží jedné osobě.
  • Na kartě nesmí být z předchozího použití nahrány jízdy na bobovou dráhu, případně jiné lyžařské tarify, jinak nedojde k jejímu korektnímu nabití.
  • Na každé nově vydané Resortní kartě naleznete na přední straně karty (obr.1) WTP kód. Na starší variantě karet je kód vytištěn na spodním šedém proužku (obr.2).  
   
  • V případě nečitelnosti WTP kódu vám bude bezplatně karta vyměněna na kterékoliv z pokladen v resortu.
  • Dále už jen stačí tento kód zadat do pole v následujícím odkazu (Nákup skipasu online)  pro ověření platnosti karty a projít procesem, ve kterém si vyberete tarif (hodinový či denní) , den příjezdu a typ osoby. Poté budete přesměrování do platebního prostředí ComGate, kde bude zrealizována platba.
  • V konkrétní den už stačí jen přijít k jakémukoliv turniketu v Relax & sport resortu Dolní Morava, přiložit skipas ke čtecí zóně, projít turniketem, nasednout na lanovku a užít si svůj den na horách!Přejít na nákup skipasu onlinePravidla pro nákup skipasů online se řídí následujícími Obchodními podmínkami.
 

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments,a.s.


Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.


Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!