Podporujeme

TŘÍDÍME // NA SNĚHU

TŘIĎTE ODPADY S PROJEKTEM ČISTÝ FESTIVAL // NA SNĚHU

Jak třídit do barevných košů

Odpady můžete třídit do několika speciálních barevných košů přímo u sjezdovek. Žluté koše jsou na plasty a modré na papír. Všechny odpady z barevných košů svážíme do velkých kontejnerů, které putují přímo k druhotnému zpracování – recyklaci.

Jak třídit odpady za odměnu

Pokud budete mít štěstí a při třídění do barevných košů vás přistihne tým Čistý festival // na sněhu, získáte krásný praktický dárek s podílem recyklovaných materiálůTřídící hlídku najdete v areálu resortu Dolní Morava 16.12. 2017 v rámci akce Grand Opening a také v termínu 5. - 7.1. 2017 v rámci akce s ČT sport na vrchol. 

Díky třídění získáme certifikaci Čistý festival // na sněhu

Kromě toho, že u nás budete třídit odpady a ušetříte tím přírodu, pomůžete také našemu skiareálu získat certifikaci Čistý festival // na sněhu. Tato certifikace je již přes 10 let udělována společností EKO-KOM, a.s. odpovědným volnočasovým areálům a festivalům za to, že umožňují svým návštěvníkům třídit odpady a snaží se udržovat své areály čisté.


DOBRÝ ANDĚL

Jsme Dobrý anděl a pravidelně pomáháme rodinám s dětmi, které se vlivem vážného onemocnění dostaly do finanční tísně. I drobné finanční příspěvky mohou těmto rodinám pomoci překonat velmi těžké období. Zažijte také radost z dávání - staňte se Dobrým andělem.

Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Innogy Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel