Pohádkové prázdniny

KDY? 28. října - 1. listopadu 2015
KDE? Wellness hotel Vista****

Do uší šeptá vítr, že listopad pomalu přichází a příroda se chystá k zimnímu spánku. U nás ve wellness hotelu Vista je naopak pěkně živo. Jsou totiž Podzimní pohádkové prázdniny, na které jsme připravili několik divadelních vystoupení.


Již tradičně pro vás na přelomu října a listopadu pořádáme Podzimní pohádkové prázdniny. Jenže letos nebudou Jen tak obyčejné. Díky spojení  s halloweenem se můžeme těšit na tajemnou párty, ale pojďme pěkně popořádku. Co nás všechno čeká kromě celodenních pohádkových programů?

Animační programy na Podzimní pohádkové prázdniny:

                          Wellness hotel Vista                                                               Penzion Terezka
                                       


Menu v restauraci Podbělka:

30. října - 1. listopadu | Halloween a dýňové speciality | restaurace Podbělka

Halloween je svátek, který se slaví 31. října a většina z nás ho považuje čistě za americký svátek. Halloween je také spjat s dýněmi a dýňovými specialitami, které jsme pro Vás připravili. 

 • Dýňová polévka s opraženými dýňovými semínky
 • Anglický roastbeef s dýňovým pyré
 • Muffin s kousky dýně, créme fraiche


Speciální strašidelná saunová noc:

31. října | Halloweenská saunová noc | wellness svět 

Spojení tajemné hallowenské noci a studených podzimních večerů si přímo říká o ojedinělou noc v podání našich profesionálních saunerů. Vy kdo se rádi bojíte a zároveň nevynecháte jedinou příležitost prohřát se v sauně, doražte! 

Harmonogram halloweenské saunové noci:
 • 20:00 Black shadow
 • 20:45 Vyhánění zlých duchů
 • 21:30 Horor night
Po celý večer Vám budou k dispozici naši strašliví barmani s krvavými drinky přímo ve wellness!


Kulturní program:

28. - 31-. října | Divadelní vystoupení | wellness hotel Vista

 • Začátek představení pro děti každý den v 17:00, pro dospělé pak ve 20:00.
 • Již ve středu v podvečer se budete moci zapojit do kočovného divadla pod vedením našich animátorů. Vítání jsou nejen diváci, ale také herci! Aby žádný dětský talent nepřišel nazmar, budou moci i vaše děti projevit své herecké nadání v rámci divadelního představení "Děti dětem a rodičům".To ovšem není vše, protože večer zakončíme lampionovým průvodem za lesními broučky.
 • Čtvrteční odpoledne bude patřit loutkovému divadlu Kozlík  s vystoupením:„Jak šel Kozlík do světa“
  o Kozlíkovi, který musí splnit tři úkoly, aby vysvobodil zakletou princeznu. Z Kozlíka se v závěru stane princ Rudolf a může být svatba. Pohádka má logopedický přínos. 
 • V páteční podvečer se můžete těšit na další divadelní představení v podání divadelního souboru Bonbón. Všechny představení divadla Bonbón jsou interaktivní a děti v některých částech vtáhnou do děje pohádky. Profesionální divadelníci používají téměř metr vysoké loutky Marionety. Děti osloví pohádka  „O Mášence“ příběhy se zvířátky, písničkami a říkankami. V pohádce se děti setkají s Mášenkou a lesními zvířátky. Po celu dobu děti pomáhají plnit různé úkoly.
  Pro dospělé
  diváky jsme letos poprvé připravili večerní komedii s názvem A pak už tam nezbyl ani jeden na motivy díla Agáty Christie. Po celou dobu představení pro dospělé bude pro děti starší 3 let probíhat animační program, obsahující pohádkovou stezku naším hotelem, aby se rodiče mohli nerušeně věnovat představení.  
 • Sobotě bude vládnout jak divadlo tak i Halloween. V průběhu dne se zaměříme na výrobu masek, dlabání dýní a dalších typické halloweenské aktivity. V podvečer se o divadelní zážitek postará již zmiňovaný divadelní soubor Bonbón. V hudebním příběhu „ Zahrada“ na motivy Jiřího Trnky, poznají děti dobrodružství party kamarádů a jejich zvířecích přátel při výletech do tajuplné zahrady. A co neodmyslitelně patří k oslavám Halloweenu? Velkolepá večerní párty! Nezapomeňte na masku, dokonce i náš Mamutík bude na tuto party řádně připraven!

Po celý víkend bude také v provozu Mamutíkův vodní parklesní zážitkový parkbobová dráhaadrenalin park i letní lanová dráha Sněžník. Můžete si také zařádit  v lanovém parku nebo na obří houpačce a poté odpočívat v hotelovém wellness.

ubytování můžete využít některou z nabídek na hotelu Vista nebo horských chatách.

Více informací získáte v den příjezdu na hlavní recepci wellness hotelu Vista nebo u hlavního animátora na
tel. čísle 731 139 303 nebo emailu: animace@dolnimorava.cz


 

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!