Power Fan - skok volným pádem na Dolní Moravě

Powerfan znamená jak rychlý pád z výšky, tak i jemné přistání. Powerfan je inteligentní mašinka na výrobu adrenalinu, který se Vám bezpečně vyplaví během volného pádu, aniž byste museli otevřít padák nebo být přivázáni za nohy k bungee gumě.To má na svědomí mechanismus s větrákem, který neustále a bezpečně kontroluje pád. Účastník oblečen v úvazku je zacvaknutý karabinou do lana, které je navinuté na cívce. Takto připravený odvážlivec vykročí do prázdna a padá, přičemž se mu odvíjí lano z cívky, která souběžně roztáčí větrák. Ten pohlcuje vzniklou energii padající osoby a zároveň zabezpečí plynulé přistání na zemi. Powerfan není poháněn žádným motorem a nepotřebuje žádný zdroj energie. Vše obstará padající osoba.

Kdo si může skočit?

Minimální věková hranice 6 let a maximální není přímo stanovena, záleží na vlastním uvážení účastníka. Minimální váha je 20 kg a maximum 120 kg.

          


Ceník

1 skok / 1 osoba
90 Kč
  • aktuální provozní dobu naleznete zde.
  • skoky je možné kombinovat (např. po Power Fan si můžete za zvýhodněnou cenu skočit Big Swing)
Bezpečný adrenalin na Dolní MoravěVykročte do prázdna a padejte volným pádem Power Fan na Dolní MoravěUžijte si adrenalinový zážitek z volného pádu Power Fan Dolní MoravaJedinečný zážitek - volný pád Power Fan Dolní Morava

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!