Proč pracovat u nás

Staňte se součástí našeho skvělého pracovního týmu. 


„Hory zážitků“ na Dolní Moravě

Zaměstnání v Relax & sport resortu Dolní Morava není zaměstnání jako každé jiné. Je to práce v nádherném horském středisku s celoročním provozem, která vás bude bavit, naplňovat a umožní vám poznat spoustu fajn kolegů. 

Život však není jenom zábava, nabízíme i odpovídající mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu a zajímavé cenové zvýhodnění na čerpané služby v rámci Resort Card.

Pro zaměstnance zajišťujeme ubytování v našich zaměstnaneckých kapacitách za velice příznivé ceny. Jedná se o pokoje/apartmány/byty, které jsou zaměstnancům poskytovány dle aktuální obsazenosti. V současné chvíli probíhá výstavba dalších bytových domů určených pro naše zaměstnance.

Uvědomujeme si nasazení a nadšení našich zaměstnanců a toho si velice vážíme. Snažíme se proto realizovat různé teambuildingy a setkávání, které významně podporují pozitivní atmosféru ve společnosti. Současně naši zaměstnanci pravidelně navštěvují různá zajímavá města a místa, kde nejen relaxují, ale také čerpají mnoho inspirace a zkušeností.

 

Jak to vidí naši zaměstnanci...

Petr: „Plníme si své sny a stojíme pevně na zemi. Jsme součásti týmu, který je vždy oddaný  vizi, kterou jsme si stanovili. Názor každého z nás je stejně důležitý.  Když něco chceme, není nic, co by nás zastavilo“

Tomáš: „Pracuji na DM, protože zde získávám nejen mnoho pracovních zkušeností, ale také hory zážitků“.

Lucie: „Skvělý pracovní den, zažiješ jen na DM“.

Pavla: „Práce na DM je nejen práce v krásném prostředí s příjemnými lidmi, ale především příležitost učit se neustále novým věcem a čelit novým výzvám. Upadnout do stereotypu všedního dne tu v podstatě není možné“.

 

Tak neváhej a přidej se k nám!

TOP wellness

TOP Mulda

Technické top

TOP Recepce


Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Innogy Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel