Půjčovna Segway Adventure x2 na Dolní Moravě

Super zábava a zážitek! Jízda na Segway přitahuje pozornost a baví opravdu každého.

Skvělý dárek pro Vaše blízké
Chcete udělat radost svým přátelům a blízkým, darovat jedinečný zážitek nebo se jen tak projet? Využijte možnosti půjčení těchto terénních vozítek a kochejte se nádhernou horskou přírodou u nás na Dolní Moravě.

Mapa tras Segway Dolní Morava

Jak Segway funguje?

Segway PT (Personal Transporter) je unikátní dvoukolový elektrický dopravní prostředek využívající ke svému pohybu dynamické stabilizace. Nedá se srovnávat s ničím, co jste doposud zažili. Na rozdíl od auta má pouze dvě kola, na kterých v každém terénu samostatně udržuje rovnováhu, nevydává hluk ani emise. K ovládání není třeba přidávat plyn ani brzdit, ovládá se pouhým náklonem těla. Mírným náklonem vpřed se začnete pohybovat dopředu, čím větší tento náklon je, tím rychleji jedete. Brzdění provádíte opětovným narovnáním se do vzpřímené polohy, nakloníte-li se dozadu, pojedete vzad. Zatáčení je ovládáno náklonem řidítek do stran. Díky nejmodernější technologii s bezpečným a intuitivním chováním není k řízení zapotřebí žádných speciálních dovedností, používat ho může v podstatě kdokoli. Zvládnutí ovládání je otázkou několika málo minut. Segway byl zkonstruován tak, aby zvládl jakýkoliv terén venku i uvnitř budov a je schválen i na provoz po chodníku a pěších zónách. Je tak ideálním prostředkem pro pohyb v přírodě.


  • aktuální provozní dobu naleznete zde.

Ceník

NÁŠ TIP! 10 minut na parkovišti před půjčovnou ve vytyčeném prostoru - 130 Kč

Doba půjčeníCenaSleva RESORT CARD
10 min (pouze na parkovišti)130 Kč10%
30 min400 Kč10%
1 hod700 Kč10%

Půjčovna Segway Dolní MoravaSegway Dolní Morava - zážitek z jízdy na terénním vozítkuPo silnici i v  terénu na vozítku Segway na Dolní MoravěSegway Dolní Morava - pohybujte se rychlejiObjevte přírodu Králického Sněžníku na vozítku SegwaySe Segway i do přírodyPoznávejte krásy Dolní Moravy z terénních vozítek SegwayVyražte s přáteli po krásách Dolní Moravy na vozítku SegwayNeomezená jízda na SegwayPůjčte si terénní vozítko Segway na Dolní MoravěNajděte si trasu Segway Dolní Morava

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!