Restaurace & bary

Novinka - Udírna a gril U Slona

Na letošní zimu pro Vás chystáme další novinku v podobě gastronomických zážitků. Po celodenním řádění s celou rodinou ve Fun Line nebo ve snowparku přijde vhod vydatné občerstvení z naší nové udírny nebo grilu. 

Nová udírna a grill U Slona nabídne všem lyžařům a návštěvníkům tradiční moravské lahůdky, stejně tak jako lehčí a bezmasá jídla. Ve spojení s blízkou bobovou dráhou a Apréski barem Kulaté peklo, kde vám připraví drink dle Vašeho přání, se promění areál U Slona v nefalšovaný ráj pro celou rodinu.


Mrkněte na vizualizace objektu. Další info již brzy na této stránce.

Novinka: Udírna a gril U Slona Dolní Morava - vydatné občerstvení

Udírna a gril U Slona Dolní Morava - posezení pod pergolou

Restaurace Slaměnka

Chata Slaměnka se nachází v nadmořské výšce 1 116 m. n. m. u horní stanice lanovky a je nejvýše položenou chatou v okolí. Součástí chaty je stylová restaurace s velkou prosluněnou terasou kde si můžete u dobrého jídla a pití vychutnat nádherný výhled do okolí. Na chatě Slaměnce se pořádají různé kulturní a zábavné akce, prostor je vhodný i pro svatby, oslavy, večírky. V restauraci podáváme také snídaně a večeře pro ubytované hosty.
  • Kapacita restaurace je 80 osob uvnitř a 100 osob na terase

Restaurace Marcelka

Restaurace se nachází u spodní stanice lanovky Sněžník v chatě Marcelka. V letních měsících je chata využívána pro návštěvníky Mamutíkova vodního parku a pro jezdce single trailu a v zimních měsících slouží pro lyžaře kteří zde, mohou odpočinout a vychutnat si zde nabídku jídel a teplých a studených nápojů. Ve večerních hodinách podáváme v restauraci večeře pro ubytované hosty.
  • Kapacita restaurace je 55 osob uvnitř a 48 osob na terase

Restaurace U Slona

Restaurace s terasou U Slona se nachází u spodní stanice lanovky U Slona a bobové dráhy, restaurace nabízí široký sortiment jídel, nápojů, točenou zmrzlinu, letní a zimní víkendové grilování na terase ale také zázemí pro firemní akce. V nabídce máme denní resortní menu a zajímavé akční nabídky jídel a nápojů. Dále součástí této chaty je dětské hřiště s venkovní terasou. Ve večerních hodinách slouží chata nejen ubytovaným hostům, ale také je otevřena pro veřejnost kde se na plátno promítají aktuální sportovní události.
  • Kapacita restaurace je 120 osob a 100 osob na terase

Restaurace Terezka

V chatě Terezka se nachází prostorná jídelna, dětská herna, která jde využít i pro kongresové účely. Jídlo a nápoje si můžete vychutnat i na terase s dětským hřištěm. Podáváme zde snídaně a večeře, pro skupiny nabízíme i plnou penzi včetně svačin a možnosti grilování. Prostor restaurace a sálu je vhodný pro pořádání seminářů, konferencí, setkání, oslav, apod.
  • Kapacita jídelny / salonku je 60 osob uvnitř a 30-50 osob venku u ohniště
  • Otevírací doba: dle dohody

Aprés ski Hříbek 

Bar, který svým tvarem připomíná hříbek se nachází ve spodní části červené sjezdovky těsně vedle dětského ski parku a letního dětského Fun parku. Nabízí široký sortiment studených i teplých alkoholických i nealko nápojů a je doplněn rychlým občerstvením. Zde také zakoupíte vstupenky do lanového centra a do dětského parku. Přijeďte na pivko nabo kafe :-)
  • Kapacita baru je 30 osob

Aprés Ski bar Kulaté peklo

Aprés ski bar U Slona s širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů, s otevírací dobou do pozdních nočních hodin, ideální místo pro zábavu s přáteli nebo po domluvě pro soukromou party.
 

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!