Rodinný víkend na Dolní Moravě

KDY? Sobota a neděle 4. - 5. října 2014

Prožijte příjemný víkend s celou svoji rodinou v prostředí našeho hotelu. Připravili jsme animační program pro všechny věkové kategorie. Poznáte se? Bojového ducha vašeho rodinného týmu podpoří výroba týmových rodinných triček. Na triku můžete výtvarně vyjádřit vaše příjmení nebo něco, čím je Vaše rodinna typická a nezaměnitelná od ostatních. S dětmi připravíme barevné odpolední svačinky, lahodné nejen chutí, ale i okem. Tanečníky a tanečnice chytí do svých rytmů naše Víla Amálka, která rozhoupe a roztančí nejedno kolénko a nejedno tělíčko!


Do boje v týmovém triku můžete vyrazit na bowlingové rodinné klání, kde na dvou dráhách poměříte síly s ostatními, stejně bojovně naladěnými rodinnými týmy. Nejmenším je v koulení bowlingovou koulí povolena dopomoc rodičů, tedy hrát můžete opravdu úplně všichni.


Milovníky kulaté meruny zveme na první MISTROVSTVÍ Dolní Moravy v rodinném fotbale. Do turnaje se může zapojit až 5 členů jedné rodiny. Vezměte tedy, dědu, strýca aj tetu, vnoučata i neteře a pohár je Váš. Podmínkou je účast minimálně 1 ženy či dívky v týmu. Turnaj se uskuteční za každého počasí, buď na hřišti nebo v tělocvičně.


Pro méně soutěživé je připraven společný rodinný výlet plný příběhů, historek a hádanek v podání našich průvodců, znalců místního okolí a historie Králického Sněžníku a říčky Moravy.


Večerní program proběhne v baru Mulda turnaj deskových her. Můžete si jen tak zahrát nebo soutěžit o přeborníka v dámě, šachu či karetních partiích.

Aktuální animační program na tento týden naleznete zde:

       
 
 


Přijeďte k nám s celou rodinou, nudit se určitě nebudete! Je z čeho vybírat!

  • Výroba týmových triček v dětském koutku

  • Rodinný turnaj v Bowlingu a Fotbale

  • Příprava odpolední svačinky s animátory a šéfkuchařem hotelu Vista****

  • Rodinné tancování s nejmenšími v tělocvičně

  • Výlet po okolí plný historek a hádanek

  • Turnaj deskových herVirtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!