Sauna night

KDY? sobota 21. listopadu 2015
KDE? wellness hotel Vista | saunový svět

Dovolujeme si Vás pozvat na saunovou noc plnou čarodějných ceremoniálů. Každý z našich saunerů si připravil jedno vystoupení, kterým vtáhne návštěvníky do tajuplného saunového světa. Tato výjimečná akce se koná každou úplňkovou noc a možnost zúčastnit se má opravdu každý.

  • Připravili jsme pro Vás novinku v podobě míchaných drinků přímo u bazénu. Můžete se tak osvěžit svým oblíbeným alko i nealko drinkem a užít si ničím nerušený relax ve wellness světě.


Každý ceremoniál trvá zhruba 10-15 minut. Součástí ceremoniálu je polévání kamen vodou s vonnou esencí a rozhánění horkého vzduchu ručníkem. Následuje tzv. parní náraz z ovívání ručníkem, který umocňuje účinky horkého vzduchu v sauně a napomáhá tak otevření pórů. Programy vytváří a připravují zkušení a proškolení saunéři, kteří návštěvníky sauny ceremoniály provází, připravují program a veškeré doplňky.


V tento večer bude náš wellness svět otevřen hotelovým hostům i široké veřejnosti.

Vstup do Wellness světa je pro veřejnost a hosty ubytované na chatách zpoplatněn. Aktuální ceny naleznete v platném ceníku. Hosté ubytovaní na hotelu Vista mají vstup zdarma.
 


Virtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!