.

Šlapací káry Berg

Na šlapacích kárách zažijí zábavu děti i dospělí. Vyzkoušejte si své jezdecké schopnosti i Vy.


Jízda baví celou rodinu

Můžete si užít zábavu s celou rodinou při krátké projížďce na našich dráhách nebo delší výlet se sjezdem po bezpečné cestě. Káry jsou vybaveny brzdami a volnoběhy.

 

V půjčovnách máme 3 druhy šlapacích kár

Buddy Orange - pro děti 

Pomocí nastavitelného sedátka i volantu můžete káru nastavit optimálním způsobem. Díky volnoběhu umožňujícímu i couvání si děti vyzkouší své jezdecké schopnosti. 

Buzzy Fiat - pro děti

Stylové a elegantní vozítko pro nejmenší. Pomáhá dětem učit se v ovládání šlapání a je dobrým pomocníkem při přípravě jízdy na kole. S tímto šlapadlem je možno jezdit vpřed i vzad, volant i sedačka jsou výškově nastavitelné.

X-cross BFR 3 - pro dospělé

Motokára v oranžové barvě se spojlerem a 3 rychlostmi  poskytuje velmi komfortní jízdu díky tří-rychlostní převodovce s automatickou volnoběžkou, která umožnuje jízdu dopředu i dozadu bez sundání nohou z pedálů. Sportovní šlapací auto se systémem BFR-3 má hladce ovladatelné řízení, výbornou stabilitu a nastavitelnou sedačku, užijete si s ní opravdu spoustu zábavy. Kára je určena nejen pro děti od 5 let ale i pro všechny rodiče.

 

Kontakt

Půjčovna U Slona

 Telefon: +420 469 771 550


Ceník - šlapací káry Berg, půjčovna U Slona

Délka jízdy

Cena

Sleva s RESORT CARD

 

Pro děti

Buddy Orange a Buzzy Fiat

Pro dospělé

X-cross BFR 3

 

15 minut

60 Kč

80 kč

10%

30 minut

90 Kč

130 Kč

10%

60 minut

150 Kč

210 Kč

10%


Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Získat aplikaci Adobe Flash Player Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel