Šlapací káry Berg

Jako novinku letní sezóny 2016 vám představujeme zábavné šlapací káry pro děti i dospělé. Naleznete je v obou našich půjčovnách - U Slona, kde vám je ochotně půjčí na Vámi zvolenou dobu. Můžete si tak užít zábavu s celou rodinou při krátké projížďce na našich dráhách, nebo delší výlet a poté sjezd po bezpečné cestě. Jsou vybaveny brzdami a volnoběhy.

K dispozici jsou 3 druhy šlapacích kár:

Pro děti - Buddy Orange

Pomocí nastavitelného sedátka i volantu můžeme káru nastivit optimálním způsobem. Díky volnoběhu umožňujícímu i couvání si můžete užít spoustu zábavy a vyzkoušet tak své jezdecké schopnosti. 

Pro děti - Buzzy FIAT 

Buzzy Fiat je stylové a elegantní vozítko pro nejmenší. Pomáhá dětem učit se v ovládání šlapání a je dobrým pomocníkem při přípravě jízdy na kole. S tímto šlapadlem je možno jezdit vpřed i vzad, volant i sedačka jsou výškově nastavitelné. Toto šlapadlo je v oficiální licenci FIAT a vlastní certifikát TÜV.
 
 

Ceník

  • 15 minut  - 60 Kč
  • 30 minut - 90 Kč
  • 60 minut - 150 Kč

Vyzkoušejte své dovednosti na šlapací káře Berg na Dolní MoravěŠlapací kára Berg pro děti na Dolní Moravě

Pro dospělé - X-CROSS BFR-3

Motokára Berg X-CROSS BFR-3 v oranžové barvě se spojlerem a 3 rychlostmi  poskytuje velmi komfortní jízdu díky třírychlostní převodovce s automatickou volnoběžkou, která umožnuje jízdu dopředu i dozadu bez sundání nohou z pedálů. Třírychlostní sportovní šlapací auto se systémem BFR-3 má hladce ovladatelné řízení, výbornou stabilitu a nastavitelnou sedačku, takže si s ní užijete opravdu spoustu zábavy. Kára je určena nejen pro děti od 5 let, ale i pro všechny rodiče.
 

Ceník

  • 15 minut - 80 kč
  • 30 minut - 130 Kč
  • 60 minut - 210 Kč

Šlapací káry Berg Dolní Morava - zábava pro každého 

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!