Snb & Freeski Freestyle Jam

KDY? sobota 28. února 2015

Máte rádi pořádný zimní adrenalin? V tom případě nesmíte chybět poslední únorový víkend na Dolní Moravě. Akce Snb & Freeski Freestyle Jam je vůbec první svého druhu, která se ve zdejším areálu uskuteční.

Informace pro účastníky závodu se dozvíte v riders info.

Aktuální foto ze stavby skoku ve snowparku. Čtvrtek 26.2. 22:32. Plošina má prý "jen" 17m :)O co se jedná? Pojede se open závod, do kterého se může přihlásit každý, ovšem proporce skoku na kterém se bude závodit není jen tak pro každého a rozhodně ne pro amatéry. Samozřejmě, pokud nemáte zkušenosti potřebné k účasti v závodě, nevadí! Přijeďte i tak, podpořit závodníky, protože se bude opravdu na co dívat.

 


Závodit se bude v kategorii Snowboard a Free ski kdy z obou odvětví dorazí zvučná jména i mladí talenti což znamená záruku kvalitní podívané. Začátek contestu je ve 13:00 hodin, kdy se budou střídat riders z obou kategorií v závodě o 20 000 Kč prize money a 60 000 kč ve věcných cenách, které věnoval snowboardový obchod Shot Board shop a Horsefeathers. V úplném finále se můžete těšit na best trik a zvláštní cenu pro vítěze.
  • Snb a Freeski Freestyle jam přístupný široké veřejnosti
  • Start 13:00 v areálu U Slona
  • 20 000 Kč prize money a 60 000 Kč věcné ceny
  • Afterparty v Apreski baru Kulaté peklo 
  

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!