Firemní teambuilding aktivity Jeseníky

Ať už jste firmou čítající stovku zaměstnanců, nebo je vás všehovšudy 10, u nás si určitě vyberete. Běžně pořádáme komorní akce pro utužení menších kolektivů i velké firemní teambuildingy. Zaměřujeme se přitom na rozvoj týmového ducha i schopnosti a dovednosti jednotlivců.
 
Firemní teambuilding Dolní Morava - stmelování kolektivu Firemní teambuilding - Pevnost Boyard

  •  Firemní teambuilding nastartuje týmovou spolupráci a vlije do žil novou energii

Zábava u nás hraje prim, takže nečekejte žádné nudné seznamování v kruhu nebo přednášky z úst uspávačů hadů. Na naše akce se nezapomíná! Pevnost Boyard běžně posunuje limity svých objevitelů a naše rumová degustace už udobřila nejednu znesvářenou dvojici.

Připravujeme teambuildindové akce pro aktivní nadšence, kteří chtějí pocítit příval adrenalinu nebo objevit něco nového, ale nezapomínáme ani na klidnější duše. Můžete si tu užít divokou jízdu na sněžných skútrech, vydat se na noční dobrodružství do lanového parku, nebo jen objevovat krásy okolí a nechat se rozmazlovat wellness procedurami.
 
Firemní teambuilding Dolní Morava - sport i adrenalin

  • 32 teambuildingových aktivit – letní i zimní, venku i vevnitř

V nabídce máme 32 prověřených teambuildingových aktivit, které můžete libovolně kombinovat. Celý program firemního zájezdu si tak můžete sami sestavit jejich kombinací, nebo vám rádi připravíme i jiný program – přesně na míru vaší firmě.

Podívejte se do katalogu firemních programů, kde najdete podrobné informace o jednotlivých teambuildingových aktivitách. Vsadíme se, že když necháte ostatní v práci hlasovat, bude se jim zamlouvat hned několik uvedených her.

Prospekt s nabídkou teambuildingových aktivit Dolní Morava

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!