Turistika a kola

Poznejte krásu zdejší přírody pěšky nebo na horském kole. Vyvezeme vás lanovkou na hřeben k chatě Slaměnka, odkud vede síť nádherných zpevněných cest pro horská kola, nebo horských pěšinek a stezek pro pěší turisty v celé oblasti masivu Kralického Sněžníku. Nechte se unést nádhernými výhledy do okolí na ostatní vrcholy Jeseníků. Pohodlně se po značených hřebenových turistických trasách můžete vydat třeba na vrchol Kralického Sněžníku, k prameni Moravy, na polskou stranu hřebene, nebo až do Hynčic či Starého Města pod Sněžníkem.

TIP pro rodinný cyklovýlet – z horní stanice lanovky na Slaměnce se vydejte po modré turistické značce na vyhlídku Králické panorama a odtud již po zpevněné cestě nádherným 16-ti kilometrovým úsekem po vrstevnici a z kopce zpět do Dolní Moravy. Na kole se také můžete vydat i na druhou stranu údolí do Skleného a odtud po zpevněných lesních cestách a loukách, nebo přes Červený potok zpět na Dolní Moravu. Veškeré informace vám rádi poskytneme na infocentru Marcelka naproti hotelu Vista****.

Můžete také vyzkoušet půjčovnu ELEKTROKOL v chatě Marcelka (naproti hotelu Vista)


NOVINKA 2014 !!! - Cyklo trasy Single Trails na Dolní Moravě

Cyklo trasy "Single trails" jsou stále více populární nejen mezi bikery, ale i mezi širokou veřejností. Jedná se o jednosměrné trasy pro horská kola. Relax & sport resort Dolní Morava nezůstává pozadu a letos otevřel první dvě single trailové stezky. Oficiálními tvářemi trailů se stali nejznámější český trialový jezdec Petr Kraus a členka Specialized teamu Tereza Votavová. Pravidelně přispívají svými radami a nápady při výstavbě a jejich rukopis naleznete na nejednom úseku trailů.

Pro ty, co přijedou na Dolní Moravu bez kola, je připravena plně vybavená pujčovna se servisem v chatě Marcelka, ve které vám rádi zapůjčí testovací modely firmy Specialized, která je partnerem našeho areálu.
 
  

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!