Večerní výšlap na sněžnicích na Slaměnku

KDY? 27. ledna 2017

Je páteční večer, sluníčko pomalu zapadá za hory a přichází soumrak, sněhová pokrývka křupe při každém krůčku a nahoře na kopci vidíme svítit horskou chatu, která nás láká svojí vřelou náručí.


Byla by škoda takový podvečer nestrávit na čerstvém horském vzduchu. A tak co si dopřát neobvyklou podvečerní vycházku? Obujeme sněžnice, nasadíme čelovky a vyrazíme spolu s naším průvodcem po loveckých chodníčcích a pěšinkách vstříc horské chatě Slaměnka, kde už na nás čeká výborné občerstvení u praskajícího krbu.


Celou trasu výletu, která i s cestou zpět čítá cca 9 km, zdoláte při převýšení 360m. Vycházíme v 16:30 od infocentra Marcelka, kde dostanete potřebnou výbavu pro tento výšlap. Zhruba za hodinu dorazíme k chatě Slaměnka, kde si dáme vrcholový drink a lehkou večeři. Po osvěžení a zahřátí už vyrazíme noční krajinou zpět k infocentru. Co je důležitá informace, tempo výletu je vždy přizpůsobeno celé skupině, takže vás nikde v lese nenecháme.


Cena za jednu osobu je 300 Kč vč. zapůjčení vybavení a občerstvení na Slaměnce.


Jak se na výšlap přihlásit? Přihlášení probíhá vždy nejpozději v ten den do 16:00 na infocentru Marcelka. Výlet se uskuteční vždy při minimálním počtu 4 přihlášených osob. Maximální počet osob je 12 (vzhledem k počtu vybavení). Výletu se můžete zúčastnit i se svým vybavením a z ceny bude tedy odečteno půjčovné.
Vice informací na resort@dolnimorava.cz nebo na 602 378 150

  • vypůjčení sněžnic, holí popř. čelovek
  • průvodce v ceně výletu
  • výborné občerstvení u krbu na Slaměnce

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!