Víkend na pustém ostrově

KDY? 4. - 6. listopadu 2016


Copacabana horko a žár, copacabanou chci být…“ Kde jsou časy letních radovánek, běhání v písku, plavání na vlnách mořské pohody, popíjení letních ledových drinků či tancování havajské párty plné květin, hudby a smíchu? Zdá se, že v nenávratnu. S tím jsme se však nechtěli smířit, a proto přinášíme víkend plný slunce, písku i ledových osvěžení. No a kde jinde s dětmi takový víkend prožít, než právě na pustém ostrově, jenž skrývá spousty nástrah a překvapení. Pusťte si výše zmiňovanou písničku od Heleny Vondráčkové a čtěte, co vás všechno na našem hotelu čeká.


Budeme vyrábět téměř hedvábné šátky k vodě, květiny do vlasů s holkami a pirátské pásky přes oko s kluky, objevovat ztracený pirátský poklad, tančit na diskotéce plné havajských květů, vyrábět krásné rámečky na fotky z dovolené a v neposlední řadě tvořit papoušky, kteří se stanou našimi dobrými kamarády, ať už jsme či nejsme piráti.


Program je opravdu nabytý, tak si nasaďte slamáky na hlavu a vyražte na tuhle skvělou víkendovou jízdu. Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!