Víkend stolních her

KDY? sobota a neděle 22. - 23. listopadu 2014

Objevte fantastický svět moderních společenských her plný zábavy, přátelství, komunikace a tvořivosti... a přijeďte s celou svoji rodinou vyzkoušet novinky v deskových hrách. Společenskými hrami se lidstvo baví již několik tísíc let.
Za tu dobu se mnohé změnilo a tak vedle klasických her typu šachy, GO, dáma apod. můžeme vybírat z mnoha nových komplexnějších a taktičtějších deskových her jako jsou: FANTOM, CARCASSONNE, ZOOLORETTO, ČESKO, ČESKO JUNIOR, AKTIVITY/ AKTIVITY JUNIOR, Twister, Taneční podložka.

Přijeďte si užít víkend plný zábavy a soutěžení! Všechny hry jsou po celý víkend k dispozici zdarma, můžete si je zapůjčit nebo se přihlásit na předem vypsané časy.
  • FANTOM - Spletí uliček města se proplétá tajemný Fantom a uniká tak pětici detektivů, kteří jdou po jeho stopách. Podaří se jim nakonec Fantoma chytit do léčky?
  • CARCASSONNE - Zažijte atmosféru středověkého města Carcassonne a jeho okolí. V průběhu hry budete sami vytvářet krajinu s městy, loukami a kláštery. Pomocí svým druhů budete rozšiřovat svůj vliv v krajině a získávat co nejvíce vítězných bodů.
  • ZOOLORETTO - Hráč používá malá, velká, divoká a exotická zvířata, aby přílákal co nejvíce návštěvníků. Avšak musí být opatrný a vše mít pečlivě naplánované. Protože než se nadějete, máte přebytek zvířat a žádný prostor pro ně. To přináší hráči minusové body.
  • ČESKO, ČESKO JUNIOR - Jedná se o vědomostní hru. V této hře naleznete 2400 otázek týkajících se České republiky a jejich obyvatel. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: historie, kultura, příroda, geografie, sport a různé.
  • AKTIVITY/ AKTIVITY JUNIOR - Zábavná hra vhodná pro větší skupiny hráčů. Jednotlivé týmy se pokoušejí uhodnout šikovnou pantomimou, popisem nebo kreslením znázorněné pojmy a postoupi tak po dráze hry. Vyhrává tým, který se nejdříve dostane na cílové políčko.


Animátor Vám ochotně vysvětlí pravidla a prozradí tipy u jednotlivých her. Vy už pak můžete jen hrát a bavit se. V případě pěkného počasí je připravena i venkovní varianta známé a oblíbené stolní hry scrabble. Objednáváme tedy podzimní slunce a těšíme se na Vás!

  Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!