Výstup do oblak

KDY? 30. dubna
KDE? start mezi 10:00 - 12:00 u Aprés ski Hříbek (u lanového parku)

Po zimním spánku je tu opět jaro, příroda se probouzí k životu a tak je potřeba splnit již tradiční turistickou a cyklistickou událost v resortu Dolní Morava a tou není nic jiného než Jarní výstup na horskou chatu Slaměnka, který jsem s příchodem jara trošku změnili a přejmenovali na Výstup do oblak, který bude poprvé zakončen na Stezce do oblak a tak jsme vrcholový bod jarního výstupu posunuli až na 1 171 m.n.m. Letošní jarní výstup je již sedmý v pořadí a mezi návštěvníky dostál už patřičné oblíbenosti.

Začátek výstupu je naplánován na 10:00 hodin u Aprés Ski Hříbek. Trasa výstupu povede po modré turistické značce  ( cca 7 km ) a trasa výjezdu povede po panoramatické cyklostezce pod Kralickým Sněžníkem  ( cca 15 km ) . Cena startovného pro dospělé je 210 Kč a pro děti 140 Kč. V ceně startovného je připravena občerstvovací stanice, ale pouze na pěší trase. Cyklisti obdrží sváču s sebou. Dále volný vstup na stezku do oblak, na Slaměnce na Vás bude čekat výborný guláš a pro děti dětské jídlo. Na památku obdržíte certifikát o absolvování výstupu, který Vám zároveň poslouží jako jízdenka na lanovku zpět dolů do údolí.

Na Slaměnce bude od 11:00 hodin hrát k poslechu a tanci kapela Řebřiňák a pro děti je připraven bohatý animační program jak jinak v tomto termínu, než s čarodějnickou tématikou. Odpoledne pro dětí bude pokračovat čarodejnický program v areálu restaurace U Slona v podobě soutěží a her, zakončený diskotékou a opékáním špekáčků.. Letos nově Vám pro děti zpříjemníme cestu nahoru zábavnou animační hrou, na konci které každý zúčastnění obdrží sladkou odměnu. S sebou budete potřebovat jen pevnou obuv, kolo, nebo koloběžku, čepici a pláštěnku, kdyby nás zlobilo počasí a hlavně spoustu dobré nálady.

Přijďte včas - omezená kapacita 500 osob na výstup!Virtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!