Woox Up 2016

KDY? 30. ledna 2016
KDE? Relax & sport resort Dolní Morava

Spojení našeho areálu a ulítlé firmy Woox zaručuje kopec zábavy na sněhu! Můžete se těšit na testování zimního vybavení, nejrůznější soutěže a závody a další srandy, které k zimě patří!WooXUP Czech Tour je ofišl warmup ýbrbožích jarních prázek Evropa 2 WooXUP ve vybraných českých skiareálech. Postupně se dokutálíme na Dolní Moravu, Špindlerův Mlýn a Ramzovou. Milerádi bychom všem pláňkařům, lachtanům a jiným stvořením pohybujících se po českých kopečcích ukázali, jak vypadá jeden normo den klasického WooXUPera ve Fráni na kopečkách.

Dopoledne začneme s celodenním programem, obsahujícím ski/SNB test, moderátory Evropy 2, presentaci hadříků, huček na hlavu, možnost zakousnout sladkou wafly nebo zhltnout zdRAWou tyčinku. Soutěže po celý den s programem pro odrost i dorost. To vše za doprovodu beatů na celodenní apreski.

Vypnutím lana naše zábava nekončí, odpovědné osoby zhypnotizují dítka na spánek do pozdního odpoledne a přidají se k nám na párty, která začíná hnedle s koncem provozu a zábavyve stanovém apres ski městečku. Za gramce se postaví známí DJ´s a nabídneme i premierové Silentdisco na horách. Že nevíš copa to je???? Není nic lehčího, než se  nám přidat na naši WooXUP Czech Tour

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor
Relax&Sport karta
Resort card
zobrazit výhody →

Vyplňte Vaše přihlašovací údaje
Přihlašovací jméno (email)Heslo

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!