Nákup vstupenek online

Single trails Dolní Morava

Acrobatic Night Show 3.8.2019 - Rodina 2+2

Acrobatic Night Show 3.8.2019 - Rodina 2+2

Acrobatic Night Show 3.8.2019 - Rodina 2+2

Vstupenka je platná pro rodinný vstup - 2 dospělí + 2 děti  (ve věku 3 - 14,9 let). Věk dětí bude na místě kontrolován na základě předloženého dokladu.

Vstupenka zahrnuje celodenní vstup na Stezku v oblacích (běžný denní vstup + večerní vstup na program) a 1 x jízda lanovkou tam a zpět pro všechny členy rodiny.

Prodávající si vyhrazuje právo na zrušení akce Acrobatic Night Show z důvodů vzniklých nezávisle na prodávajícím (vis maior), zejména povětrnostních vlivů počasí; dojde-li k takovému zrušení v přiměřené době před zahájením akce, vzniká kupujícímu nárok na vrácení kupní ceny. V případě, že dojde po zahájení akce Acrobatic Night Show k jejímu následnému zrušení z důvodů uvedených shora, nevzniká kupujícímu právní nárok na vrácení kupní ceny ani její poměrné části. V obou případech však kupujícímu nevzniká nárok na náhradu škody způsobené zrušením akce.

Způsob nákupu:
Cena: --

ks - +

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Partneři resortu

NUTS Evropská unie Evropská unie Czech Tourism Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth