Adventure Night vol. 2

4.2.2017

A je to zase tady! Pojďme všichni odpočítat společně „3,2,1“ … Fascinující show na sněhu začíná již 28. 1. 2016! Letošní Adventure Night na Dolní Moravě ještě lepší, zábavnější a nadupanější než jindy? Tak to snad ani není možné!

Letos poprvé v jednom tématu Back To The Future. Jak už název napovídá, budou se prolínat různá časová období od pravěku přes retro, současnost až do budoucnosti. To zní skvěle, co?


Jaká vystoupení na Vás čekají? Užijete si hned několik tanečních vstupů, fascinující demo jízdy, dechberoucí freestyle, laser show,velkolepou vertigo light show a v neposlední řadě vystoupí naše kočičky, rolby Pisten Bully a jeden nový přírůstek do rodiny.


A co je důležitá informace pro letošní Adventrure Night? Po lyžovačce určitě nikam neodjíždějte a raději využijte celodenního programu u sjezdovky Kamila. Čeká na vás Day Warm Up powered by Coqui plný soutěží pro celou rodinu o super dárky od Coqui, grilování, iglú bar, sněžný bar, DJ’s a spousty skvělé hudby. O to nechcete přijít!


Přijeďte si užít celodenní zábavu, v ČR jedinou svého druhu, protože Back To The Future je krutopřísná show na sněhu, která zabíjí. 

Celodenní program před Adventure Night

A4_AN

Partneři resortu

NUTS Evropská unie Evropská unie Czech Tourism Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth