Eshop

BAJKOVÁ ŠKOLA: Základní kemp pro děti (8–15 let)

26.8.2021 - 27.8.2021

Máme perfektně připravené instruktory, kteří to s dětmi umí, ví jak je motivovat k lepším výkonům a přitom dbají na bezpečnost, což je pro řadu rodičů klíčovým faktorem. Máme know-how pro zábavnou a bezpečnou výuku techniky jízdy v terénu na horském kole.

  • Nabízíme celodenní program pro děti v naší Bajkové školce. Rodiče si mohou užít jízdy na trailech, zatímco se kvalifikovaní instruktoři postarají o jejich ratolesti.
  • Děti si užijí zábavy a zároveň si osvojí nebo vylepší základní dovednosti potřebné pro ovládání kola a bezpečnou jízdu po trailech.
  • Výuka je přizpůsobena věku dětí, probíhá na přilehlých spodních částech modrého a zeleného trailu, na loukách v blízkosti dolní stanice lanovky a na modrém Selském trailu.
  • Ať jim je 8 anebo 15, budou se u nás vaše děti dobře bavit a až víkend skončí, budou schopny bezpečně zdolávat traily nejen na Dolní Moravě

(Cena zahrnuje výuku za dva dny v čase 9:30-15:00, v případě využití lanovky 200 Kč / osoba / den.)

Rezervujte místo pro svého malého bajkera zde

Partneři resortu

Evropská unie Kooperativa Mapy.cz Amundi.cz Czech Tourism Frekvence 1 Topontrail Kudy z nudy mondraker Salomon IMOS Horalky Sedita Bruno Family Park Barth