Eshop

Bezpečně na DM

Nastavená pravidla naší společnosti zcela naplňují všechna hygienická nařízení vlády ČR doplněná o interně nastavená preventivní opatření.

Pouze díky společnému respektování pravidel lze bezpečně navštívit náš resort i ubytovací kapacity a plnohodnotně si užít překrásnou přírodu, svěží vzduch a drahocenný čas se svými blízkými.

Děkujeme, že respektujete nastavená pravidla a využíváte všechny cesty, které chrání nás všechny!
Tým Horského resortu Dolní Morava.

DM bezpečně

Doporučujeme, aby si návštěvníci chránili svá ústa i nos rouškou nebo bavlněným šátkem. Chráníte tak nejen obsluhující personál, ale především všechny ostatní návštěvníky kolem, tedy i sebe.

DM bezpečně

Dodržujte pravidlo minimálního odstupu 2 metrů.

DM bezpečně

V restauracích i v hotelu jsme upravili počty stolů a jejich rozmístění tak, abychom vytvořili větší rozestupy a dopřáli Vám v rámci možností pocit bezpečí.

DM bezpečně

Na všech gastro provozech i v hotelu jsme pro vaší ochranu a lepší pocit připravili desinfekční gely na ruce.

DM bezpečně

Všechny prostory včetně madel, zábradlí a klik jsou pravidelně desinfikovány. Kontrola úklidu a desinfekce je nastavena přísnými interními pravidly společnosti.

DM bezpečně

Náš personál pracuje v jednorázových rukavicích a řídí se přísnými hygienickými standardy.

Při jízdě na lanovce či bobu se prosím držte bezpečnostního madla v ochranných rukavicích.

DM bezpečně

V celém resortu garantujeme kvalitu pitné vody. Z vlastních podzemních vrtů dosahuje voda mimořádných kvalit. Voda v prostorách hotelu dosahuje kvality kojenecké vody s ideálním složení.

DM bezpečně V rámci standardního vybavení hotelové koupelny naleznete desinfekční gely na ruce v originálním hotelovém konceptu.
DM bezpečně Hračky a dětské koutky pro děti pravidelně desinfikujeme a striktně dbáme na zvýšenou hygienu.

DM bezpečně

Horský resort Dolní Morava, umístěný ve výšce 748 – 1 140 metrů nad mořem, leží na pomezí Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, která je považována za nejcennější a nejkrásnější přírodní lokalitu ve východních Čechách.

DM bezpečně

Ve výškách nad tisíc nadmořských metrů se dostáváte nad vrstvu prachové a dýmové zóny, kde je vzduch křišťálově čistý. Navíc bez bakterií a alergenů. Horské klima a svěží vzduch posiluje vlastní obranyschopnost organismu a stimuluje množství kyslíku v krvi a v mozku.

DM bezpečně

Desítky kilometrů pěších, naučných i cyklistických tras spojují údolí Dolní Moravy s horskými hřebeny, kde se můžete na chvíli zastavit, zhluboka se nadechnout opět si vychutnat pocit volnosti. Kvalitním průvodcem tras a tipů na výlet je stránka eresort.dolnimorava.cz.

DM bezpečně

Pohyb v přírodě přispívá k udržování dobrého zdravotního stavu člověka, což napomáhá prevenci vzniku onemocnění.

DM bezpečně

Hodnotně strávený čas se svou rodinou a blízkými má pozitivní vliv také na duševní zdraví člověka.

DM bezpečně

Jízda na kole na čerstvém vzduchu má pozitivní vliv na duševní i fyzické zdraví člověka. Kvalitním průvodcem cyklistických tras je stránka eresort.dolnimorava.cz.

DM bezpečně

Internetový on-line prodej služeb jako je jízda lanovkou, vstup na Stezku v oblacích a další zjednodušuje a urychluje odbavení zákazníků a minimalizuje tak potřebu kontaktu s dalšími lidmi. Po uhrazení nákupu na eshopu obdržíte na svůj email online voucher s unikátním QR kódem, který slouží jako lístek umožňující průchod turniketem. Tento voucher není nutné tisknout. Turnikety dokáží přečíst QR kód přímo z displeje vašeho telefonu.

pictogramy-20

V rámci zrychlení procesu ubytování při příjezdu na hotel jsme pro vás připravili službu online check-in. Na váš e-mail Vám bude 2 dny před příjezdem automaticky zaslán obsah s možností tzv. "auto check-in". Po kliknutí na unikátní odkaz vaší rezervace v tomto e-mailu můžete provést check-in v pohodlí vašeho domova ještě před příjezdem. Na hotelové recepci si tak již vyzvednete jen kartu od pokoje.

DM bezpečně

Všechny platební terminály ve středisku umožňují bezkontaktní způsob úhrady kartou. Jedná se o nejrychlejší způsob úhrady. Pokud je výše částky do 500 Kč, není nutné zadávat PIN. Stačí kartu pouze přiložit k terminálu u okénka pokladny a máte zaplaceno.

DM bezpečně

V prostorách hotelu, chat a restaurací je k dispozici veřejná wi-fi síť. V případě, že nemáte ve svých telefonech aktivovaná data nutná pro připojení k internetové síti, je možné využít wi-fi připojení a zakoupit lístky on-line na našem eshopu.

Partneři resortu

NUTS Evropská unie Evropská unie Kooperativa Czech Tourism Frekvence 1 Kudy z nudy Jenprace.cz Salomon IMOS Horalky Sedita Bruno Family Park Barth