Eshop

Covid-19 – bezpečně na DM

Horský resort Dolní Morava a Wellness hotel Vista jsou součástí Programu bezpečného cestování Světové rady pro cestování a cestovní ruch (WTTC) a získali celosvětově uznávanou známku za vysokou úroveň zdravotních a bezpečnostních protokolů v cestovním ruchu ve spojení s virem covid-19.

safe-travels-dolni-morava

 

Pro Váš bezpečný pobyt a návštěvu Horského resortu Dolní Morava

pictogramy-20

S platností od 22. 11. 2021

 

PRO JEDNODENNÍ NÁVŠTĚVNÍKY, LYŽAŘE

Na pokladnách je potřeba před zakoupení tarifu (skipasu) prokázat bezinfekčnost, a to formou a) potvrzením o očkování nebo b) potvrzením o prodělaném onemocnění covid-19 v posledních 180 dnech.

 

Děti od 12-18 let - Bezinfekčnost mohou prokázat negativním PCR testem (platný 3 dny) děti od 12 do 18 let nebo lidé, kteří jsou po první dávce vakcíny (v případě dvoudávkové vakcíny).

Děti do 12 let jsou z povinnosti prokázání se vyjmuty a kontrola ze strany provozovatele nebude vyžadována.

Lidé, kteří se ze zdravotních důvodů očkovat nemohou se rovněž prokazují PCR testem (toto se dokládá záznamem v ISIN, nebo lékařským potvrzením obsahujícím výslovné uvedení informace o kontraindikaci).

 

PRO UBYTOVANÉ HOSTY

Na hotelové recepci je potřeba se před ubytováním (platí pro hotel i penziony) prokázat bezinfekčností, a to formou a) potvrzením o očkování nebo b) potvrzením o prodělaném onemocnění covid-19 v posledních 180 dnech.

 

Děti od 12-18 let - Bezinfekčnost mohou prokázat negativním PCR testem (platný 3 dny) děti od 12 do 18 let nebo lidé, kteří jsou po první dávce vakcíny (v případě dvoudávkové vakcíny).

Děti do 12 let jsou z povinnosti prokázání se vyjmuty a kontrola ze strany hotelu nebude vyžadována.

Lidé, kteří se ze zdravotních důvodů očkovat nemohou se rovněž prokazují PCR testem (toto se dokládá záznamem v ISIN, nebo lékařským potvrzením obsahujícím výslovné uvedení informace o kontraindikaci).

 

I přes zdánlivě komplikující kroky na samotném začátku pobytu hodnotíme tento Vládou nastavený postup jako minimální oběť za to, že se s Vámi můžeme i nadále vídat a přinášet Vám a Vašim rodinám hory zážitků. Děkujeme!

pictogramy-1

Prosíme, aby si návštěvníci respektovali platná nařízení a chránili svá ústa i nos respirátorem FFP2 či KN95. Chráníte tak nejen obsluhující personál, ale především všechny ostatní návštěvníky kolem, tedy i sebe. Na hotelové recepci je možné zakoupit respirátory FFP2.

DM bezpečně

Dodržujte pravidlo minimálního odstupu 2 metrů.

DM bezpečně

V restauracích i v hotelu jsme upravili počty stolů a jejich rozmístění tak, abychom dodrželi požadovanou vzdálenost.

DM bezpečně

Na všech gastro provozech i v hotelu jsme pro vaší ochranu a lepší pocit připravili desinfekční gely na ruce.

DM bezpečně

Všechny prostory včetně madel, zábradlí a klik jsou pravidelně desinfikovány. Kontrola úklidu a desinfekce je nastavena přísnými interními pravidly společnosti.

DM bezpečně

Náš personál pracuje v jednorázových rukavicích a řídí se přísnými hygienickými standardy.

DM bezpečně

V celém resortu garantujeme kvalitu pitné vody. Z vlastních podzemních vrtů dosahuje voda mimořádných kvalit. Voda v prostorách hotelu dosahuje kvality kojenecké vody s ideálním složení.

DM bezpečně Hračky a dětské koutky pro děti pravidelně desinfikujeme a striktně dbáme na zvýšenou hygienu.
DM bezpečně V rámci standardního vybavení hotelové koupelny naleznete desinfekční gely na ruce v originálním hotelovém konceptu.

DM bezpečně

Horský resort Dolní Morava, umístěný ve výšce 748 – 1 140 metrů nad mořem, leží na pomezí Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, která je považována za nejcennější a nejkrásnější přírodní lokalitu ve východních Čechách.

DM bezpečně

Ve výškách nad tisíc nadmořských metrů se dostáváte nad vrstvu prachové a dýmové zóny, kde je vzduch křišťálově čistý. Navíc bez bakterií a alergenů. Horské klima a svěží vzduch posiluje vlastní obranyschopnost organismu a stimuluje množství kyslíku v krvi a v mozku.

DM bezpečně

Desítky kilometrů pěších, naučných i cyklistických tras spojují údolí Dolní Moravy s horskými hřebeny, kde se můžete na chvíli zastavit, zhluboka se nadechnout opět si vychutnat pocit volnosti. Kvalitním průvodcem tras a tipů na výlet je stránka eresort.dolnimorava.cz.

DM bezpečně

Jízda na kole na čerstvém vzduchu má pozitivní vliv na duševní i fyzické zdraví člověka. Kvalitním průvodcem cyklistických tras je stránka eresort.dolnimorava.cz.

DM bezpečně

Hodnotně strávený čas se svou rodinou a blízkými má pozitivní vliv také na duševní zdraví člověka.

DM bezpečně

Pohyb v přírodě přispívá k udržování dobrého zdravotního stavu člověka, což napomáhá prevenci vzniku onemocnění.

DM bezpečně

Internetový on-line prodej většiny venkovních aktivit a služeb (např. jízda lanovkou, vstup na Stezku v oblacích a další) zjednodušuje a urychluje odbavení zákazníků a minimalizuje tak potřebu kontaktu s dalšími lidmi. Po uhrazení nákupu na e-shopu obdržíte na svůj email online voucher s unikátním QR kódem, který slouží jako lístek umožňující průchod turniketem. Tento voucher není nutné tisknout. Turnikety dokáží přečíst QR kód přímo z displeje vašeho telefonu.

pictogramy-20

Uhrazená záloha není v případě zrušení pobytu z Vaší strany, z důvodu nařízené karantény, onemocnění covid-19 zaúčtována jako stornopoplatek, ale je přesunuta na náhradní termín čerpání. Pobyt může proběhnout v horizontu půl roku od původního data rezervace.
Pokud si v rámci tohoto období pobyt nevyberete, nebo bude epidemiologická situace natolik nepříznivá, že jej nedovolí čerpat, bude prodlouženo období pro využití Vašeho pobytu o dalších 6 měsíců. O svůj relax na horách tak rozhodně nepřijdete.

V případě dotazů kontaktujte naše rezervační oddělení na rezervace@dolnimorava.cz

pictogramy-20

V rámci zrychlení procesu ubytování při příjezdu na hotel jsme pro vás připravili službu on-line check-in. Na váš e-mail Vám bude 2 dny před příjezdem automaticky zaslán obsah s možností tzv. "self check-in". Po kliknutí na unikátní odkaz vaší rezervace v tomto e-mailu můžete provést check-in v pohodlí vašeho domova ještě před příjezdem. Na hotelové recepci si tak již vyzvednete jen kartu od pokoje.

DM bezpečně

Všechny platební terminály ve středisku umožňují bezkontaktní způsob úhrady kartou. Jedná se o nejrychlejší způsob úhrady. Pokud je výše částky do 500 Kč, není nutné zadávat PIN. Stačí kartu pouze přiložit k terminálu u okénka pokladny a máte zaplaceno.

DM bezpečně

V prostorách hotelu, chat a restaurací je k dispozici veřejná wi-fi síť. V případě, že nemáte ve svých telefonech aktivovaná data nutná pro připojení k internetové síti, je možné využít wi-fi připojení a zakoupit lístky on-line na našem eshopu.

 

Přijatá opatření Horského resortu Dolní Morava se stále aktualizují a přizpůsobují potřebám ochraně zdraví.

Partneři resortu

Evropská unie Kooperativa Czech Tourism Frekvence 1 Topontrail Kudy z nudy mondraker Salomon IMOS Horalky Sedita Bruno Family Park Barth