Eshop

Bezpečně na DM

Aby vše klaplo, ve zdraví a odpovědně...

DM bezpečně

Prosíme, aby si návštěvníci ubytovacích zařízení a vnitřních prostor chránili svá ústa i nos respirátorem. Chráníte tak nejen obsluhující personál, ale především všechny ostatní návštěvníky kolem, tedy i sebe.

DM bezpečně

Dodržujte pravidlo minimálního odstupu 2 metrů v místech setkávání jako jsou pokladní místa, fronty před turnikety apod.

DM bezpečně

Na všech gastro provozech i v hotelu jsme pro vaší ochranu a lepší pocit připravili desinfekční gely na ruce.

DM bezpečně

Všechny prostory včetně madel, zábradlí a klik jsou pravidelně desinfikovány. Kontrola úklidu a desinfekce je nastavena přísnými interními pravidly společnosti.

DM bezpečně

Náš personál pracuje v jednorázových rukavicích a řídí se přísnými hygienickými standardy. Při jízdě na lanovce či bobu se prosím držte bezpečnostního madla v rukavicích.

DM bezpečně

V celém resortu garantujeme kvalitu pitné vody. Z vlastních podzemních vrtů dosahuje voda mimořádných kvalit. Voda v prostorách hotelu dosahuje kvality kojenecké vody s ideálním složení.

DM bezpečně V rámci standardního vybavení hotelové koupelny naleznete desinfekční gely na ruce v originálním hotelovém konceptu.
pictogramy-18

Hračky a dětské koutky pro děti pravidelně desinfikujeme a striktně dbáme na zvýšenou hygienu.

DM bezpečně

Horský resort Dolní Morava, umístěný ve výšce 748 – 1 140 metrů nad mořem, leží na pomezí Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, která je považována za nejcennější a nejkrásnější přírodní lokalitu ve východních Čechách.

DM bezpečně

Ve výškách nad tisíc nadmořských metrů se dostáváte nad vrstvu prachové a dýmové zóny, kde je vzduch křišťálově čistý. Navíc bez bakterií a alergenů. Horské klima a svěží vzduch posiluje vlastní obranyschopnost organismu a stimuluje množství kyslíku v krvi a v mozku.

DM bezpečně

Desítky kilometrů běžeckých, pěších, naučných i cyklistických tras spojují údolí Dolní Moravy s horskými hřebeny, kde se můžete na chvíli zastavit, zhluboka se nadechnout opět si vychutnat pocit volnosti. Kvalitním průvodcem tras a tipů na výlet je stránka eresort.dolnimorava.cz.

DM bezpečně

Pohyb v přírodě přispívá k udržování dobrého zdravotního stavu člověka, což napomáhá prevenci vzniku onemocnění.

DM bezpečně

Hodnotně strávený čas se svou rodinou a blízkými má pozitivní vliv také na duševní zdraví člověka.

DM bezpečně

Internetový on-line prodej služeb jako je jízda lanovkou, skipasy, vstup na Stezku v oblacích a další zjednodušuje a urychluje odbavení zákazníků a minimalizuje tak potřebu kontaktu s dalšími lidmi. Po uhrazení nákupu na eshopu obdržíte na svůj email online voucher s unikátním QR kódem, který slouží jako lístek umožňující průchod turniketem. Tento voucher není nutné tisknout. Turnikety dokáží přečíst QR kód přímo z displeje vašeho telefonu.

pictogramy-20

V rámci zrychlení procesu ubytování při příjezdu na hotel jsme pro vás připravili službu online check-in. Na váš e-mail Vám bude 2 dny před příjezdem automaticky zaslán obsah s možností tzv. "auto check-in". Po kliknutí na unikátní odkaz vaší rezervace v tomto e-mailu můžete provést check-in v pohodlí vašeho domova ještě před příjezdem. Na hotelové recepci si tak již vyzvednete jen kartu od pokoje.

pictogramy-22

Uhrazená záloha není zaúčtována jako storno poplatek v případě zrušení pobytu z Vaší strany z důvodu nařízené karantény nebo onemocnění covid-19. Záloha je přesunuta na náhradní termín čerpání. Pobyt může proběhnout v horizontu půl roku od původního data rezervace. Pokud si v rámci tohoto období pobyt nevyberete, nebo bude epidemiologická situace natolik nepříznivá, že jej nedovolí čerpat, bude prodlouženo období pro využití Vašeho pobytu o dalších 6 měsíců. O svůj relax na horách tak rozhodně nepřijdete.

DM bezpečně

Všechny platební terminály ve středisku umožňují bezkontaktní způsob úhrady kartou. Jedná se o nejrychlejší způsob úhrady. Pokud je výše částky do 500 Kč, není nutné zadávat PIN. Stačí kartu pouze přiložit k terminálu u okénka pokladny a máte zaplaceno.

DM bezpečně

V prostorách hotelu, chat a restaurací je k dispozici veřejná wi-fi síť. V případě, že nemáte ve svých telefonech aktivovaná data nutná pro připojení k internetové síti, je možné využít wi-fi připojení a zakoupit lístky on-line na našem eshopu.

Přijatá opatření Horského resortu Dolní Morava se stále aktualizují a přizpůsobují potřebám ochraně zdraví.

Partneři resortu

Evropská unie Kooperativa Czech Tourism Frekvence 1 Kudy z nudy mondraker Salomon IMOS Horalky Sedita Bruno Family Park Barth