Eshop

Bezpečně na DM

Vzhledem k aktuálnímu a postupnému uvolňování nařízení vlády ČR spojených s volným pohybem osob a ochranou veřejného zdraví před onemocněním covid-19, dochází také ke spouštění dílčích provozů a služeb horského resortu Dolní Morava.

Nastavená pravidla naší společnosti na všech provozech zcela respektují a plní všechna hygienická nařízení vlády ČR doplněná o interně nastavená preventivní opatření a nástroje. Pouze díky společnému respektování pravidel lze opět bezpečně zavítat do našeho střediska a plnohodnotně si užít překrásnou přírodu, svěží vzduch a drahocenný čas se svými blízkými.

Děkujeme, že respektujete nastavená pravidla a využíváte nástroje, které chrání nás všechny, tým horského resortu Dolní Morava.

Aby vše klaplo

DM bezpečně

Je nezbytné, aby návštěvníci respektovali zásady důležité pro ochranu zdraví všech a chránili svá ústa i nos rouškou nebo bavlněným šátkem. Chráníte tak nejen obsluhující personál, ale především všechny ostatní návštěvníky kolem, tedy i sebe.

DM bezpečně

Dodržujte pravidlo minimálního odstupu 2 metrů.

DM bezpečně

V restauracích i v hotelu jsme upravili počty stolů a jejich rozmístění tak, abychom dodrželi požadovanou vzdálenost a dopřáli Vám v rámci možností pocit bezpečí.

DM bezpečně

Na všech gastro provozech i v hotelu jsme pro vaší ochranu a lepší pocit připravili desinfekční gely na ruce.

DM bezpečně

Všechny prostory včetně madel, zábradlí a klik jsou pravidelně desinfikovány. Kontrola úklidu a desinfekce je nastavena přísnými interními pravidly společnosti.

DM bezpečně

Náš personál pracuje v jednorázových rukavicích a řídí se přísnými hygienickými standardy.

Při jízdě na lanovce či bobu se prosím držte bezpečnostního madla v ochranných rukavicích.

DM bezpečně

V celém resortu garantujeme kvalitu pitné vody. Z vlastních podzemních vrtů dosahuje voda mimořádných kvalit. Voda v prostorách hotelu dosahuje kvality kojenecké vody s ideálním složení.

DM bezpečně

Horský resort Dolní Morava, umístěný ve výšce 748 – 1 140 metrů nad mořem, leží na pomezí Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, která je považována za nejcennější a nejkrásnější přírodní lokalitu ve východních Čechách.

DM bezpečně

Ve výškách nad tisíc nadmořských metrů se dostáváte nad vrstvu prachové a dýmové zóny, kde je vzduch křišťálově čistý. Navíc bez bakterií a alergenů. Horské klima a svěží vzduch posiluje vlastní obranyschopnost organismu a stimuluje množství kyslíku v krvi a v mozku.

DM bezpečně

Desítky kilometrů pěších, naučných i cyklistických tras spojují údolí Dolní Moravy s horskými hřebeny, kde se můžete na chvíli zastavit, zhluboka se nadechnout opět si vychutnat pocit volnosti. Kvalitním průvodcem tras a tipů na výlet je stránka eresort.dolnimorava.cz.

DM bezpečně

Pohyb v přírodě přispívá k udržování dobrého zdravotního stavu člověka, což napomáhá prevenci vzniku onemocnění.

DM bezpečně

Hodnotně strávený čas se svou rodinou a blízkými má pozitivní vliv také na duševní zdraví člověka.

DM bezpečně

Jízda na kole na čerstvém vzduchu má pozitivní vliv na duševní i fyzické zdraví člověka. Kvalitním průvodcem cyklistických tras je stránka eresort.dolnimorava.cz.

DM bezpečně

Internetový on-line prodej služeb jako je jízda lanovkou, vstup na Stezku v oblacích a další zjednodušuje a urychluje odbavení zákazníků a minimalizuje tak potřebu kontaktu s dalšími lidmi. Po uhrazení nákupu na eshopu obdržíte na svůj email online voucher s unikátním QR kódem, který slouží jako lístek umožňující průchod turniketem. Tento voucher není nutné tisknout. Turnikety dokáží přečíst QR kód přímo z displeje vašeho telefonu.

DM bezpečně

Všechny platební terminály ve středisku umožňují bezkontaktní způsob úhrady kartou. Jedná se o nejrychlejší způsob úhrady. Pokud je výše částky do 500 Kč, není nutné zadávat PIN. Stačí kartu pouze přiložit k terminálu u okénka pokladny a máte zaplaceno.

DM bezpečně

V prostorách hotelu, chat a restaurací je k dispozici veřejná wi-fi síť. V případě, že nemáte ve svých telefonech aktivovaná data nutná pro připojení k internetové síti, je možné využít wi-fi připojení a zakoupit lístky on-line na našem eshopu.

DM bezpečně

V rámci standardního vybavení hotelové koupelny naleznete desinfekční gely na ruce v originálním hotelovém konceptu.

DM bezpečně

Hračky a dětské koutky pro děti pravidelně desinfikujeme a striktně dbáme na zvýšenou hygienu.

Partneři resortu

NUTS Evropská unie Evropská unie Kooperativa Czech Tourism Frekvence 1 Kudy z nudy Jenprace.cz Salomon IMOS Horalky Sedita Bruno Family Park Barth