Divadelní podzimní prázdniny

26.10.2017 - 28.10.2017

Přeneste se alespoň na chvíli do světa fantazie a dětských snů společně s pohádkovými postavami, které vás provedou celými podzimními prázdninami. Čekají vás tři divadelní představení pro děti a také jedno pro dospělé. Neváhejte a užijte si s námi prodloužený víkend plný harmonie a radosti v náručí horské přírody.

  • Divadelní pohádky s Marionetami

  • Loutkové divadlo

  • Večerní divadelní představení pro dospělé

  • Halloweenská party Míši Růžičkové

 

Pohádka „O zlaté rybě“

Kdy: čtvrtek 26. 10. od 17:00 hodin 

Kde: kongresový sál Wellness hotelu Vista

Vstupné: 80 Kč / dítě, dospělý zdarma

Pohádka vznikla na motivy lidové pohádky o rybáři a jeho ženě, která chce stále víc a nakonec jí nezbude nic. V pohádce vystupuje kouzelná ryba, která „pluje“ mezi dětmi. Hra je oživena jednoduchými písničkami, říkankami a hrou na tahací harmoniku.

 

Příběh „O Dášeňce“

Kdy: pátek 27. 10. od 17:00 hodin

Kde: kongresový sál Wellness hotelu Vista

Vstupné: 80 Kč / dítě, dospělý zdarma

Pohádka na motivy knihy Karla Čapka. Děti se prostřednictvím loutek seznámí s „páníčkem“ Karlem a „paničkou“ Olinkou, kteří svou Dášeňku nade vše milují i když jim občas působí maléry.

 

„O neposlušných kůzlátkách“

Kdy: sobota 28. 10. od 17:00 hodin

Kde: kongresový sál Wellness hotelu Vista

Vstupné: 80 Kč / dítě, dospělý zdarma

Další klasická česká pohádka v našem repertoáru vypráví o třech kůzlátkách, na které si brousí zuby místní vychytralý vlk. Co všechno si na něj kůzlátka vymyslí a jak si s tím vlk poradí uvidíte v pohádce.

 

Halloweenská párty "Strašidel se nebojíme" s Míšou Růžičkovou

Kdy: sobota 28. 10. od 19:00 hodin

Kde: Mulda bar hotelu Vista - 1. patro

Vstupné: hoteloví hosté zdarma, veřejnost 100 Kč /dítě, dospělý zdarma (pouze halloweenská párty), 150 Kč /dítě, dospělý zdarma (balíček divadelní představení "O neposlušných kůzlatkách" + show s Míšou Růžičkovou)

Znáte ji ze stovek vystoupení po celé ČR i z účinkování v televizních pořadech pro děti. Interaktivní písničková show pobaví i aktivně zapojí děti i jejich rodiče. Čeká vás hodinové vystoupení nabité spoustou veselých písniček, tancováním, dováděním a sladkými odměnami. Děti v kostýmech vítány

 

„V rytmu tanga“

Kdy: sobota 28. 10. od 20:00 hodin

Kde: kongresový sál Wellness hotelu Vista

Vstupné: 80 Kč /osoba

Hra "V rytmu tanga" je hrou o touze žít, hrou o lásce a věrnosti až za hrob, ale i o nevěře a zklamání. Je to hra něžná i hořká, která vás strhne svým silným příběhem nebo mine vaši představu, se kterou jste na představení přišli, Tak to v životě chodí. A hra "V rytmu tanga" je hrou o životě.

 

prazdniny

Vicena

halloween show

Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Innogy Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel