Eshop

Kudy na Stezku

Kudy na Stezku v oblacích


Vyrazte na Stezku v oblacích lanovkou nebo si vyberte jednu z 5 různých tras,

kterými se dostanete ke stezce pěšky, na kole nebo třeba na skialpech.


lanovkou

Lanovkou


  • Lanovka Sněžník vás dopraví přímo ke Stezce v oblacích
    Můžete ji využít pro cestu nahoru, dolu nebo oboustranně.
  • Kočárky, kola nebo psi přepravujeme zdarma. 
  • Invalidní vozíky lze přepravit pouze do 50 kg váhy a
    přeprava je zdarma

PROVOZNÍ DOby


modraTuristicka

Modrá turistická


Od chaty Marcelka po žluté turistické trase až k rozcestí Kolotoč-sjezdovka, kde se napojíte na modrou turistickou trasu. Modrá turistická trasa se u horní stanice U Slona napojuje na zelenou cyklotrasu, po které budete pokračovat až k rozcestí Slamník a po modré cyklotrase až ke Stezce v oblacích.

stáhnout mapu


pohadkova

Pohádková trasa


Od hotelu Vista po asfaltové cestě, která vede pod lanovým parkem, budete pokračovat po silnici dolů. V ostré levotočivé zatáčce půjdete doprava směrem k bývalému mramorovému lomu (značeno zelenou a modrou cyklotrasou). Nad sjezdovkou Kamila se napojíte na modrou turistickou značku (zelená cyklotrasa), po které budete pokračovat až k horní stanici U Slona. Napojíte se na zelenou cyklotrasu a jdete až k rozcestí Slamník a po modré cyklotrase až ke Stezce v oblacích. 

stáhnout mapu


kolemKostela

Trasa kolem kostela


Od areálu U Slona po silnici obcí Dolní Morava, kde před obchodem odbočte doleva a po cestě pod kostelem dojdete až k rozcestí, kde se vydáte doleva (červená cyklotrasa). Cesta vede ke Smolkově mostu, přes Kaskády Malé Moravy až k Sutím. Po modré turistické trase až k rozcestí Pod selskými vrchy a Kolotoč-sjezdovka a dále po modré až ke Stezce v oblacích. 

stáhnout mapu


skialpova

Skialpová trasa


Z kruhového objezdu u hotelu Vista rovně do lesa po bílé turistické značce. Nad sjezdovkou U Slona se napojíte doleva na modrou turistickou značku nebo skialpovou trasu (single trail), po které dojdete až ke Stezce v oblacích. 

stáhnout mapu


panoramaticka

Panoramatická trasa


Od hotelu Vista dojdete k parkovišti Na konečné, kde se vydáte po červené cyklotrase, která se nazývá panoramatická. Přes rozcestí Pod Slamníkem až k chatě Slaměnka a Stezce v oblacích. 

stáhnout mapu

Partneři resortu

Innogy Kooperativa Porsche.cz Amundi.cz