Mamutíkův lyžařský závod pro nejmenší

9.3.2017

Ať lyžuješ jenom krátce nebo třeba roky dva, vezmi lyže, mamku, taťku a přijď vyhrát sladkou mňamku. A co víc? Tenhle závod se ponese v duchu maškarním, proto si nezapomeň masku vzít. Představ si, jak by asi lyžoval například takový Spiderman. Je to těžké? Tak si pořiď právě jeho masku a uvidíš, že na lyžích prosvištíš cílovou páskou jako drak.


Závod určený nejmenším lyžařům je skvělou příležitostí, kdy si Vaše dítko může vyzkoušet soutěžního ducha a porovnat své lyžařské dovednosti s ostatními malými závodníky. Závod probíhá v Dětském ski parku Amálka za doprovodu hudby, moderátora a samozřejmě našeho oblíbeného resortního maskota Mamutíka. Tento závod nezná poražených, a proto je určen opravdu pro každého dětského účastníka.


V jakých kategoriích se děti můžou závodu zúčastnit? 

V první kategorii závodí děti do 5 let a v kategorii druhé děti ve věku 5-8 let. 

Kdy se maškarní lyžařský závod koná? 

Ve čtvrtek 29. 12. 2016 dopřejte dětem pořádný oběd a my poté ve 14 hodin odstartujeme závod plný srandy a dobré nálady. Ale pozor! Nezapomeňte se do soutěže registrovat, a to od 13:00 téhož dne v kanceláři lyžařské školy v chatě Amálka. Parádní odměny totiž čekají jen na oficiální účastníky závodu.

Cena startovného je 70 Kč.


A co říci na závěr? Nezapomeňte lyžařskou přilbu, kostým, dobrou náladu a v neposlední řadě trochu toho soutěžního ducha. Těšíme se na vás!

Mamutikuv_zavod_A5

Partneři resortu

NUTS Evropská unie Evropská unie Czech Tourism Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth