Silvestrovský Salomon/Atomic family Cup 2017

31.12.2016

Rok uběhl jako voda a další ročník amatérského, rodinného závodu je tu. Těšíte se? My hrozně moc. Stejně jako ročníky předešlé, celý závod bude probíhat ve spolupráci s Amer sports Czech Republic s.r.o., což je firma s výhradním obchodním zastoupením lyžařských značek Atomic a Salomon.

Kdo chce soutěžit, má jediný velký úkol. Jaký? Přece sehnat si parťáka z členů své rodiny. Podmínkou je, že dvojici tvoří vždy dospělák a dítě do patnácti let. Ať už zvolíte tým složený z táty se synem, dědou s vnukem, či sourozenců, kdy staršímu je více jak 18 let, užijete si spoustu zábavy a vyzkoušíte rodinného soutěžního ducha.

Pro děti jsou vytvořeny dvě kategorie. Do první kategorie patří děti do deseti let. Do kategorie druhé děti do patnácti let včetně. Obě kategorie budou soutěžit současně, ale mladší budou mít časové zvýhodnění.

Jelikož se jedná o amatérský závod, mohou se účastnit pouze závodníci bez aktivního FIS kódu. Celý pohár se skládá z pěti závodů v obřím slalomu, ze kterých vždy postoupí první tři dvojice vítězných týmů. Závody proběhnou vždy od 10.00 hodin na sjezdovce Kamila popř. U Slona. Místo závodů se vždy dozvíte na informačním centru Marcelka. Velké finále závodů se pojede 18. 3. 2017 od 13. 00 hodin.

  • Registrace bude probíhat vždy na Infocentru Marcelka od 8 – 10.00 hodin.

  • Cena startovného je velmi přátelská 200 Kč / tým.

  • Velkým lákadlem je hlavní výhra Salomon Family Cupu. Vítěz celého poháru si na stupni vítězů převezme 1x lyže Salomon 1x lyže Atomic.

Přijeďte si zazávodit, vyčarovat úsměv na tváři a zkrátka si užít bezva den. Těšíme se na vaši účast.

Propozice závodu najdete zde: PropoziceSalomoncupDM.

Salomon_cup2

Partneři resortu

NUTS Evropská unie Evropská unie Czech Tourism Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth