Eshop

Příměstské tábory Dolní Morava

Příměstský tábor na horách

pro děti od 7 do 15 let

Dopřejte dětem prázdniny plné dobrodružství, zážitků a adrenalinu. Čeká na ně týden plný pohybu, soutěží i návštěv TOP atrakcí horského resortu Dolní Morava.

O malé táborníky se dokonale postaráme. V ceně táboru je zahrnuta denní doprava tam a zpět, strava, pitný režim, vstup na oblíbené atrakce (lanový park, Stezka v oblacích aj.) a další pomůcky či předměty spojené s programem.

Cena: 3 590 Kč

příplatek 50 Kč / den v případě diety (bezlepková, vegetariánská apod.)

ONLINE PŘIHLÁŠKA

 

 

Program příměstského téboru

2021

1. den | Sportovní den - seznámení, aktivity a hry v malých týmech, den plný sportovních soutěží
2. den | Adrenalinový den - celodenní hra zaměřená na pohyb a bezpečí v přírodě, aktivity plné napětí, adrenalinu, kvízů a dobrodružství v lanovém parku a jeho okolí „S Mamutíkem na dobrodružné výpravě“
3. den | Den v oblacích - výlet lanovkou s návštěvou Stezky v oblacích, výstup na Slamník - výhledy na hřebeny okolních hor, soutěže a aktivity spojené s přírodou a pohybem na horách. Procházka kolem starých vojenských bunkrů.
4. den | Dobrodružný den – plnění úkolů a kvízů v lesích kolem Mléčného pramene. Procvičení smyslů. Zásady chování na horách a v lese a poznávání přírody.
5. den | Týmový den – soutěže a aktivity zaměřené na spolupráci, pomoc a vzájemnou důvěru v týmech, důvtip a improvizaci. Závěrečné vyhodnocení s rozloučením

Denní program se může měnit v závislosti na počasí. Seznam věcí, odjezdová místa a závěrečné informace Vám budou zaslány nejpozději 3 týdny před zahájením tábora.

Žamberk a okolí 

19. 7. – 23. 7. 2021

(trasa: Žamberk, Pastviny, Mladkov, Lichkov, Králíky)

Lanškroun a okolí 

2. 8. – 6. 8. 2021

(trasa: Lanškroun, Horní Heřmanice, Štíty, Červená Voda, Králíky)

 Šumperk a okolí

9. 8. – 13. 8. 2021

(trasa: Šumperk, Bratrušov, Hanušovice)

Kontakt

skoly@dolnimorava.cz

+420 732 144 851

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Dokumenty ke stažení

Partneři resortu

Evropská unie Kooperativa Czech Tourism Frekvence 1 Kudy z nudy Jenprace.cz Salomon IMOS Horalky Sedita Bruno Family Park Barth