Eshop

Příměstské tábory Dolní Morava

Prázdniny na Dolní Moravě

Příměstský tábor na horách

pro děti od 7 do 15 let

Dopřejte dětem prázdniny plné dobrodružství, zážitků a adrenalinu. Čeká na ně týden plný pohybu, soutěží i návštěv TOP atrakcí Horského resortu Dolní Morava.

O malé táborníky se dokonale postaráme. V ceně táboru je zahrnuta strava, pitný režim, vstup na oblíbené atrakce (lanový park, Stezka v oblacích aj.) a další pomůcky či předměty spojené s programem.

termín 8. – 12. 8. 2022 | cena 3 100 Kč | doprava vlastní

příplatek 50 Kč / den v případě diety (bezlepková, vegetariánská apod.)

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Program příměstského táboru

1. den | Sportovní den - Seznámení, aktivity a hry v malých týmech, den plný sportovních soutěží.
2. den | Adrenalinový den - Celodenní hra zaměřená na pohyb a bezpečí v přírodě, aktivity plné napětí, adrenalinu, kvízů a dobrodružství v lanovém parku a jeho okolí „S Mamutíkem na dobrodružné výpravě“.
3. den | Den v oblacích - Výlet lanovkou s návštěvou Stezky v oblacích, výstup na Slamník - výhledy na hřebeny okolních hor, soutěže a aktivity spojené s přírodou a pohybem na horách. Procházka kolem starých vojenských bunkrů.
4. den | Dobrodružný den – Plnění úkolů a kvízů v lesích kolem Mléčného pramene. Procvičení smyslů. Zásady chování na horách a v lese a poznávání přírody.
5. den | Týmový den – Soutěže a aktivity zaměřené na spolupráci, pomoc a vzájemnou důvěru v týmech, důvtip a improvizaci. Závěrečné vyhodnocení s rozloučením.

KAŽDÝ DEN SRAZ 8:30 A ROZCHOD 16:00

Denní program se může měnit v závislosti na počasí. Seznam věcí a závěrečné informace Vám budou zaslány nejpozději 3 týdny před zahájením tábora.

Kontakt

skoly@dolnimorava.cz

+420 732 144 851

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Dokumenty ke stažení

Partneři resortu

Evropská unie Kooperativa Mapy.cz Amundi.cz Czech Tourism Frekvence 1 Topontrail Kudy z nudy mondraker Salomon IMOS Horalky Sedita Bruno Family Park Barth