Večerní výšlap na sněžnicích do oblak

24.2.2017

Je páteční večer, sluníčko pomalu zapadá za hory a přichází soumrak, sněhová pokrývka křupe při každém krůčku a nahoře na kopci vidíme svítit horskou chatu, která nás láká svojí vřelou náručí.


Byla by škoda takový podvečer nestrávit na čerstvém horském vzduchu. Tak co si dopřát neobvyklou podvečerní vycházku? Obujeme sněžnice, nasadíme čelovky a vyrazíme spolu s naším průvodcem po loveckých chodníčcích a pěšinkách vstříc horské chatě Slaměnka, kde už na nás čeká výborné občerstvení u praskajícího krbu. Letos nově i noční vstup na Stezku v oblacích.


Celou trasu výletu, která je i s cestou zpět dlouhá cca 9 km, zdoláte při převýšení 360mVycházíme v 16:30 od infocentra Marcelka, kde dostanete potřebnou výbavu pro tento výšlap. Zhruba za hodinu dorazíme k chatě Slaměnka, kde si dáme vrcholový drink a lehkou večeři. Po osvěžení a zahřátí už vyrazíme noční krajinou zpět k infocentru. Důležitou informací je, že tempo výletu je vždy přizpůsobeno celé skupině, takže Vás nikde v lese nenecháme.


Cena za jednu osobu je 450 Kč vč. zapůjčení vybavení a občerstvení na Slaměnce.


Jak se na výšlap přihlásit?

Přihlášení probíhá vždy nejpozději v ten den do 16:00 na infocentru Marcelka. Výlet se uskuteční vždy při minimálním počtu 4 přihlášených osob. Maximální počet osob je 22 (vzhledem k počtu vybavení). Výletu se můžete zúčastnit i se svým vybavením a z ceny bude tedy odečteno půjčovné.


Vice informací na resort@dolnimorava.cz nebo na čísle + 420 602 378 150.

Cena zahrnuje:

  • průvodce 
  • vypůjčení sněžnic, holí popř. čelovek
  • výborné občerstvení u krbu na Slaměnce
  • vstup na noční Stezku v oblacích

Vyslap_Slamenka

Partneři resortu

NUTS Evropská unie Evropská unie Czech Tourism Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth