Eshop

Zimní sezona 2020/2021

ZIMA 2020/2021 v Horském resortu Dolní Morava

 

Večerní lyžování

Tuto zimu si na Vás posvítíme! A to doslova. Více než 600 metrů dlouhou sjezdovku Kamila jsme po obou stranách osázeli výkonnými reflektory, pod kterými se budete moci zařezávat 4× v týdnu do čerstvě urolbovaného sněhu. Díky své komfortní šíři a sklonu patří Kamila, která se nachází naproti Wellness hotelu Vista, mezi lyžaři nejoblíbenější sjezdovku. K večernímu posezení poslouží chata Marcelka přímo pod sjezdovkou.

 pondělí | středa | pátek | sobota

18:00 – 21:00

Čtyři mamutí sjezdy

Kombinujte a bavte se! Díky propojenosti sjezdovek si u nás užijete jedny z nejdelších sjezdů v republice vůbec. Lze si vybrat dle délky i úrovně, je tedy jen na Vás, kterou cestou se vydáte. Ať už zvolíte jakokouli variantu, věřte, že to bude pořádná jízda mamutích rozměrů.

  • 1,8 km | Slamník > Sněžník A > Kamila
  • 2,4 km | Slamník > Sněžník B
  • 3,1 km | Slamník > Vyhlídková > Horní spojovací > Kamila
  • 2,9 km | Slamník > Vyhlídková > Velký Slon > Ondráš

 

 

100% garance sněhu

Každoročně našim návštěvníkům zajišťujeme díky té nejmodernější zasněžovací technice skvělé lyžařské podmínky na všech osmi sjezdovkách napříč resortem. To nám ale nestačí, proto jsme letos posílili náš zasněžovací arsenál o nová sněžná děla i tyče tak, abychom sjezdovky mohli připravit ještě rychleji a kvalitněji, než tomu bylo v letech minulých. Díky této vybavenosti nás ani případné rozmary počasí nezaskočí. 

 

P-O-H-O-D-A na svahu 

Moc dobře jsme si vědomi, že kvalitně strávený den na horách není jen o dovádění na svahu. Ke správné horské pohodě patří i relax u dobrého jídla a pití. O gurmánský požitek se u nás stará 8 barů a restaurací na svazích, v čele s prosklenou panoramatickou restaurací Skalka, ze které máte výhledy na celé pohoří jako na dlani. 

RESTAURACE A BARY

Smršť mrazivých zážitků

Lákají Vás nevšední zážitky v podobě jízdy rolbou, výšlapu na sněžnicích spolu s návštěvou Stezky v oblacích po setmění nebo třeba VIP ranní lyžovačky na manšestru s brunchem na horské chatě? Žádný problém! U nás si dosyta užijete výše popsané a mnohem více. Těšte se na pravidelné akce na sněhu jako jsou testovačky, koncerty nebo závody pro širokou veřejnost.

Magazín zima 2020/2021

Chceš vědět, co nového se u nás chystá? Přečíst si rozhovor s významnou tváří českého snowboardingu nebo se dozvědět, kam si zajít na něco dobrého k zakousnutí během návštěvy Dolní Moravy? Začtěte se do našeho zbrusu nového magazínu plného mrazivých novinek a zajímavostí. 

Začít číst

 

ONLINE PŘEDPRODEJ SKIPASŮ

RYCHLE A VÝHODNĚ

STARTUJEME 11. 11. V 11.00

 

AŽ 33% SLEVA

DO E-SHOPU

Zima na Dolní Moravě bezpečně a ve zdraví

Hory jsou jedním z nejzdravějších prostředí, které si u nás můžeme představit. Abychom si všichni mohli užít mnoho nádherných a zdravých dní na našich horách, musíme spolupracovat a dodržovat nezbytná opatření. Všechna naše opatření přijímáme tak, aby ochránila vás, naše zaměstnance a místní obyvatele.

Bez vašeho odpovědného přístupu se v zachování bezpečí a zdraví na horách neobejdeme.

 

dm bezpečně tudy

Partneři resortu

NUTS Evropská unie Evropská unie Kooperativa Czech Tourism Frekvence 1 Kudy z nudy Jenprace.cz Salomon IMOS Horalky Sedita Bruno Family Park Barth