Eshop

Zimní sezona 2021/2022

ZIMA 2021/2022 v Horském resortu Dolní Morava
STARTUJE 11. 12. 2021

 

Večerní lyžování

Tuto zimu si na Vás posvítíme! A to doslova. Více než 600 metrů dlouhou sjezdovku Kamila jsme po obou stranách osázeli výkonnými reflektory, pod kterými se budete moci zařezávat několikrát v týdnu do čerstvě urolbovaného sněhu. Díky své komfortní šíři a sklonu patří Kamila, která se nachází naproti Wellness hotelu Vista, mezi lyžaři nejoblíbenější sjezdovku. K večernímu posezení poslouží chata Marcelka přímo pod sjezdovkou.

Pět mamutích sjezdů

Kombinujte a bavte se! Díky propojenosti sjezdovek si u nás užijete jedny z nejdelších sjezdů v republice vůbec. Lze si vybrat dle délky i úrovně, je tedy jen na Vás, kterou cestou se vydáte. Ať už zvolíte jakokouli variantu, věřte, že to bude pořádná jízda mamutích rozměrů.

  • 1,8 km | Slamník > Sněžník A > Kamila
  • 2,4 km | Slamník > Sněžník B
  • 3,1 km | Slamník > Vyhlídková > Horní spojovací > Kamila
  • 3,5 km |  Slamník > Vyhlídková > Horní spojovací > Ondráš
  • 2,9 km | Slamník > Vyhlídková > Velký Slon > Ondráš

 

 

100% garance sněhu

Každoročně našim návštěvníkům zajišťujeme díky té nejmodernější zasněžovací technice skvělé lyžařské podmínky na všech osmi sjezdovkách napříč resortem. To nám ale nestačí, proto jsme letos posílili náš zasněžovací arsenál o nová sněžná děla tak, abychom sjezdovky mohli připravit ještě rychleji a kvalitněji, než tomu bylo v letech minulých. Díky této vybavenosti nás ani případné rozmary počasí nezaskočí. 

 

Pohoda na svahu 

Moc dobře jsme si vědomi, že kvalitně strávený den na horách není jen o dovádění na svahu. Ke správné horské pohodě patří i relax u dobrého jídla a pití. O gurmánský požitek se u nás stará 8 barů a restaurací na svazích, v čele s prosklenou panoramatickou restaurací Skalka, ze které máte výhledy na celé pohoří jako na dlani, a nově zrekonstruovanou restaurací Terezka, kde na vás dýchne alpská atmosféra. 

RESTAURACE A BARY

Smršť mrazivých zážitků

Lákají Vás nevšední zážitky v podobě večerní sáňkařské dráhy, výšlapu na sněžnicích spolu s návštěvou Stezky v oblacích po setmění nebo třeba VIP ranní lyžovačky na manšestru s brunchem na horské chatě? Žádný problém! U nás si dosyta užijete výše popsané a mnohem více. Těšte se také na pravidelné akce na sněhu jako jsou testovačky, koncerty nebo závody pro širokou veřejnost.

Partneři resortu

Evropská unie Kooperativa Czech Tourism Frekvence 1 Topontrail Kudy z nudy mondraker Salomon IMOS Horalky Sedita Bruno Family Park Barth