Eshop

Zimní sezona 2022/2023

DOLNÍ MORAVA

Nejlepší zimní dovolená v srdci hor

Zima, jak má být

Každá vaše jízda může být jiná a osobitá.

Zařízněte se do více než 10 kilometrů sjezdovek všech úrovní pokročilosti. Okusíte tu ostřejší sportovní profily, nadstandardně široké pláně, pohodové rodinné tratě, nejvýše položenou sjezdovku Slamník s naprosto dechberoucím výhledem i jednu z nejprudších černých sjezdovek v Česku. Dolní Morava vám díky vzájemné propojenosti sjezdovek všech úrovní nabídne jedny z nejdelších sjezdů v České republice i nekončící zábavu ve FUN zóně s nezaměnitelnou crossovou tratí, snowparkem nebo fun trailem s mnoha klopenkami a tunely. 

 

 

 

SKY BRIDGE 721 ozdobí zimu na Dolní Moravě

Obdivujte most ve sněhobílém.

Sky Bridge 721 vstupuje do své první zimní sezóny. Nadchne vás nádhernými výhledy do zasněžené krajiny hrající azurově-bílými tóny a 95 metry vzduchoprázdna pod vašima nohama. Projděte se po nejdelším visutém mostě na světě, který s lehkostí propojuje dva odlehlé horské hřebeny. Sky Bridge se může stát vaším hlavním cílem cesty nebo příjemným závěrem lyžařského dne. 

Zjistit víc

Na lyžích za nebeským zážitkem

Skipas + Sky Bridge 721

Kombinace, na kterou se nezapomíná. Čirá radost z dokonale vykroužených
oblouků 
dovršená neokoukaným zimním zážitkem. Pokud nechcete jen lyžovat, ale odnést si i něco navíc, zvolte si celodenní skipas, ke kterému získáte vstupenku na most za naprosto výjimečnou cenu.

prohlédnout nebeské pakety

 

 

Večerko na Kamile

Chyťte si svoje první lano i po setmění. 

Večerní lyžování spouštíme ve vybrané dny v týdnu na čerstvě upravené sjezdovce Kamila. Na drink skočte na chatu Marcelka a v sobotu nikam nespěchejte, svoje hudební rytmy totiž na dojezdu sjezdovky rozjede oblíbená sestava Coconut DJ´s.

  • KDY: vybrané dny v týdnu - aktuální provozní doby
  • ČAS: 17:30 - 20:30
  • KAŽDOU SOBOTU: Coconut DJ´s na dojezdu sjezdovky

ZjistiT víc

Blízko k zážitkům

Naložte si zážitků, kolik unesete.

Naservírovat si je můžete kdykoliv vás napadne. Touhu po neotřelé zábavě naplní mrazivá jízda na Mamutí horské dráze v délce 3 km nebo bobové dráze U Slona, svižné večerní sáňkování v délce 2 kilometry, nebo nebeská procházka po Sky Bridge 721 a Stezce v oblacích s neopakovatelným zimním kouzlem.

Radost z hor

Nevšední zimní zážitky, za kterými stojí za to vyrazit na hory.

První stopa vás vytáhne ráno z peřin a odmění neskutečným momentem z vykreslení vlastních širokých oblouků do panenského manšestru před oficiálním otevřením areálu. Páteční večerní výšlapy na skialpech a sněžnicích jsou skvělou příležitostí vydechnout po pracovním týdnu a společně se uvolnit při pohybu stmívajícím se horským terénem s odměnou na horské chatě Slaměnka. 

Tam, kde to voní dobrým jídlem a pohodou

Dovolte si na chvíli zapomenout na svět kolem vás a jen tak být. 

K vydařenému dni na horách neodmyslitelně patří pohodové posezení v příjemné restauraci nebo na venkovní terase, kde vám kromě dobrého jídla baterky dobije i síla horských slunečních paprsků. Sestava 8 restaurací a barů na sjezdovkách vám dopřeje osvěžení i odpočinek kdykoliv to budete potřebovat. 

  • SKALKA I restaurace, kde se servírují božské výhledy
  • TEREZKA I prostor, který dýchá alpskou atmosférou
  • SLAMĚNKA I stylová horská chata s krbem
  • Chata MARCELKA a chata U SLONA na rychlý oběd nebo něco na zub
  • Aprēs ski bar HŘÍBEK zahnat malý hlad po lyžařské výuce

ZjistiT víc

 

 

Skipasy i zážitky online, rychle, pohodlně

Online vždy hned a za nejlepší cenu.

Na eshop.dolnimorava.cz pořídíte skipas i vstupenku vždy rychle a za tu nejlepší dostupnou cenu. Přímo v resortu pak máte možnost navštívit moderní zákaznické centrum TICKET POINT u nástupní stanice na čtyřsedačkovou lanovku Sněžník se 7 samoobslužnými pokladnami. Najdete tu také půjčovnu nejnovějších modelů lyží a snowboardů, servis, sportovní obchod a specializovanou skialpovou půjčovnu.

​Nakupovat online

ZIMNÍ VYDÁNÍ MAGAZÍNU HORY ZÁŽITKŮ 2022/2023

Partneři resortu

Innogy Kooperativa Mapy.cz Amundi.cz