Eshop

Horské chaty, penzion a apartmány

Užijte si TOP zimní dovolenou s ubytováním přímo na sjezdovce

Dolní Morava nabízí vše, co od perfektní zimní dovolené čekáte. Ubytujte se z jedné horských chat přímo na svahu, dopřejte si sportovní i jiné nevšední zážitky od rána do večera.

 

NOVINKA | Večerní lyžování

Prožeňte se po třpytivém sněhu, na který dopadají světla výkonných reflektorů. Nově si budete moci každé pondělí, středu, pátek a sobotu v době od 18.00 do 21.00 užít večerní lyžování s kouzelnou après-ski atmosférou.

 

Hurá za zážitky

Lákají Vás nevšední zážitky v podobě výšlapu na sněžnicích spolu s návštěvou Stezky v oblacích po setmění nebo třeba VIP ranní lyžovačky? Žádný problém! Těšte se taktéž na pravidelné akce na sněhu jako jsou testovačky, koncerty nebo závody pro širokou veřejnost.

 

Nová restaurace Terezka

Nechte se zlákat vůní prvotřídní italské a české kuchyně v útulném prostředí nově zrekonstruované restaurace Terezka. K nezapomenutelným gastronomickým zážitkům to ze sjezdovky budete mít jen pár metrů. 

Rezervujte si svůj pobyt. 
+ 420 469 771 177
rezervace@dolnimorava.cz

Rezervovat online     Poptat


Zima na Dolní Moravě bezpečně a ve zdraví

Hory jsou jedním z nejzdravějších prostředí, které si u nás můžeme představit. Abychom si všichni mohli užít mnoho nádherných a zdravých dní na našich horách, musíme spolupracovat a dodržovat nezbytná opatření. Všechna naše opatření přijímáme tak, aby ochránila vás, naše zaměstnance a místní obyvatele.

Bez vašeho odpovědného přístupu se v zachování bezpečí a zdraví na horách neobejdeme.

 

dm bezpečně tudy

Partneři resortu

Evropská unie Kooperativa Czech Tourism Frekvence 1 Kudy z nudy Jenprace.cz Salomon IMOS Horalky Sedita Bruno Family Park Barth