Ubytování Jeseníky - apartmány, chaty a chalupy na Dolní Moravě

Nabízíme Vám horké tipy na ubytování Jeseníky v oblasti horského střediska Dolní Morava a okolí. Ubytovat se můžete jak v nově postaveném luxusním Wellness hotelu Vista**** tak v atraktivních rodinných penzionech situovaných mnohdy přímo na svahu sjezdových tratí, což potěší zejména příznivce zimní dovolené.

Wellness Hotel Vista****

Hotel se nachází přímo na sjezdovce a u letních atrakcí. Pokoje nabízejí nádherný výhled, ve většině pokojů je terasa nebo balkon. K dispozici jsou také přistýlky, rodinné pokoje a apartmány.
Více informací

Akční nabídky /CHATY/

Pobytové balíčky ve vybavených apartmánech na horských chatách jsou oblíbené především u rodin s dětmi nebo u skupinek přátel. Služby jsou zahrnuty v ceně.
Více informací

Akční nabídky /HOTEL/

Výhodné pobytové balíčky se službami v ceně. Balíčky jsou tématicky zaměřené a vybrat si můžete přesně podle Vašeho přání.
Více informací

Penzion Terezka

Horský penzion u bobové dráhy, sjezdovky, dětského ski parku a hřiště na Disc Golf – 665 m n.m.
Více informací

Chata u Slona

Horská chata u bobové dráhy a sjezdovky – 666 m n. m.
Více informací

Chata Marcelka

Chata Marcelka se nachází u spodní stanice lanové dráhy Sněžník, přímo naproti Wellness hotelu Vista.
Více informací

Chata Slaměnka

Horská chata Slaměnka, v podhůří Králického Sněžníku je nejvýše položenou chatou v okolí, nachází se v nadmořské výšce 1.116 m.n.m. přímo u horní stanice lanovky Sněžník.
Více informací

Sruby Větrný vrch

Jde o 12 nadstandardně vybavených srubů, které se nacházejí zhruba v polovině obce Dolní Morava, v těsné blízkosti lyžařského střediska SNĚŽNÍK a VĚTRNÝ VRCH.
Více informací

Penzion Moravanka

Nově zrekonstruovaný objekt, přizpůsobený dle potřeb školních kurzů a větších kolektivů, ideální pro lyžařské kurzy, školy, v přírodě,sportovní soustředění a kempy.
Více informací
Wellness hotel Vista**** je nově postavený horský hotel s vysokou kvalitou všech nabízených služeb a aktivit. Nachází se v centru lyžařského střediska, přímo pod sjezdovkou u nástupní stanice čtyřsedačkové lanovky. Je součástí relax & sport resortu Dolní Morava (740-1140 m) ležícího v překrásném horském údolí pod vrcholem Králického Sněžníku (1424 m) a patřícího mezi nejmodernější areály v České republice. Stává se tak ideální variantou ubytování v jeseníkách jak pro Vaši letní tak zimní dovolenou.
 
Rezervujte si ubytování právě teď a ušetřete s Resord Card!
  Rezervace  
Nabízí příjemné a luxusní ubytování s nádhernými výhledy na hřebeny hor či sjezdovek. Hotel nabízí mnoho sportovních aktivit, rozsáhlé wellness centrum, saunový svět, bazén, také výtečnou kuchyni a pro firemní klientelu kongresové prostory. Celoročně provozovaný areál nabízí aktivity během celého roku.
 
V zimě především vynikající podmínky pro lyžování a snowboarding spolu s veškerým komfortem doplňkových služeb jako parkování u nástupu na lanovky, stravování na sjezdovkách, půjčovnu, ski školu a zábavu přímo na svazích. Areál disponuje novými dopravními zařízeními - 2 čtyř- sedačkové lanovky, 100% zasněžovanými a širokými sjezdovkami, propojovacími cestami a moderní technikou na úpravu svahů. Pro nejmenší lyžaře je v provozu prostorný dětský lyžařský park s pojízdným pásem, kolotočem, lanovým vlekem a spoustou pohádkových postav. Velkým hitem a zábavou je v zimě osvětlená sáňkařská a bobová dráha.
 
V létě můžou návštěvníci resortu využít lanový park, bobovou dráhu, Segway, tenisové kurty, dětský zábavný park, elektro-kola, dobrodružnou věž s horolezeckou stěnou a adrenalinovými atrakcemi, hřiště na Disc Golf Park, v oblasti se nachází také mnoho cyklo a pěších turistických tras. Středisko je pro svou komplexnost vyhledávaným místem pro trávení nejen rodinné dovolené.

Virtuální prohlídka areálu
Váš názor

Newsletter

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje
a buďte vždy první, kdo ví o našich slevách a akcích!