Ceníky

Ceník na aktuální zimní sezónu 2017,2018 bude brzy zveřejněn.

Níže je uvedený ceník na zimní sezónu 2016,2017. 


SEZÓNNÍ SKIPAS

"Hobluj do roztrhání"

  • 1 skipas
  • 9,5 km sjezdovek
  • lanovky
  • 4 vleky
  • 110 dní lyžařské sezóny

CZECH SKIPASS

Ve skiareálu Dolní Morava platí Czech Skipass, který si zde můžete také zakoupit. Jedná se o společný celosezónní skipas, který na jednu kartu umožní lyžovat v 23  lyžařských areálech v ČR. Platí po celou zimní sezónu na denní i večerní lyžování. K dispozici tak máte celkem 190 km sjezdových tratí a 175 lanovek a vleků.

Více informací

 bobova draha_cenik_novy


sankarska draha_cenik_novyPOZNÁMKY K CENÍKU

Za čipové karty (skipasy) se vybírá vratná kauce (záloha) 100Kč. Slevy se nesčítají.

Věkové kategorie:

  • Děti 0-6 let (do dovršení, tj. do 5,9 let) – jednorázová cena 50 Kč na všechny druhy skipasů (mimo sezónní skipasy a dětský ski park Amálka)
  • Děti 6-12 let (do dovršení, tj. do 11,9 let)
  • Junior 12-18 let (do dovršení, tj. do 17,9 let)
  • Senior 63+ (starší 63 let, tj. ročník 1953 a nižší)

Při nákupu dětských, juniorských, studentských a seniorských tarifů je nutno prokázat věk a oprávnění (ISIC, EURO<26, GO<26).

Rodinné jízdné se vztahuje na děti 6-12 let (do dovršení).

Rodičovský přenosný skipas je možné střídat mezi dvěma dospělými osobami, při zakoupení nutné nahlásit obě osoby a nahrát fotografii obou rodičů.

Sezónní skipas je nepřenosný a platí pouze pro 1 osobu uvedenou na fotografii, nutné je podepsání smlouvy, kterou získáte na pokladně nebo na webu dolnimorava.cz. Při vyřízení je třeba předložit platný občanský průkaz. Platí v termínu od 1.12. 2016 do 30.4. 2017 během provozu lanovek a vleků. 

Skupinová cena platí při koupi na jeden doklad. Nevztahuje se na rodinné, sezónní, skipasy pro děti do 6 let a jinak zlevněné skipasy.

Školní cena platí pouze pro kurzy ZŠ a SŠ s dopředu předloženým a potvrzeným jmenným seznamem studentů. Na každých 10 žáků 1 skipas pro instruktora/učitele zdarma. V případě, že požadujete vystavení daňového dokladu, informujte personál v pokladně před zakoupením skipasů!

Skipasy (karty) jsou nepřenosné a proto nesmí být půjčovány a dále prodávány. Karty jsou monitorovány při každém průchodu turnikety. Při použití karty neoprávněnou osobou bude karta bez náhrady odebrána nebo zablokována. Všichni se musí na žádost obsluhy LD prokázat platným skipasem. U 3 a vícedenního skipasu a u rodičovského skipasu je vyžadována fotografie (pořídíte na pokladně).

Při reklamaci je nutné předložit pokladní doklad, v opačném případě nebude reklamace uznána.

RESORT CARD: Resort card je nutné registrovat na www.dolnimorava.cz, manipulační poplatek za vydání karty je 100Kč. Ceny s Resort card jsou zaokrouhleny na celé 5Kč. Sleva Resort card na pokladně se nevztahuje na skipasy do 1 dne, rodinné jízdné, rodičovský přenosný, skupiny, kurzy, sezónní a czech skipass.

Provozovatel si vyhrazuje právo změn v ceníku.

Ceny jsou uvedeny v Kč.

Máte-li další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonu +420 602 378 150 nebo mailem na resort@dolnimorava.cz .


Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Innogy Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel