Lyžařská škola

Výuku v naší lyžařské škole zajišťují profesionální instruktoři.


Vyberte si výuku, která je pro vás nejvhodnější

  • Individuální výuka

Největší efektivita učení, vhodné pro začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá dle schopností klienta buď v dětském ski parku nebo na sjezdovce. Individuální výuka je určena pro děti i dospělé. 

  • Skupinová výuka

Vhodná v případě, pokud jsou klienti na stejné úrovni pokročilosti a při počtu minimálně tří osob. Skupinová výuka není vhodná pro začátečníky.

  • Mamutíkova skupinová výuka

Kurz pro děti, který probíhá v předem stanovených dnech a časech, vždy od pondělí do čtvrtka, od 09:30 do 11:30. Výuka probíhá vždy na základě rezervace při naplnění skupiny nejméně 3 dětmi stejné výkonnosti. 

  • Freestyle pro začátečníky

S našimi instruktory zvládnete bezpečně první krůčky freestylu. Trénink jízdy v muldách, mimo sjezdovku, na překážkách ve snowparku, Funline trati U Slona nebo v crossové dráze. Vhodné pro mladé lyžaře a snowboardisty, kteří již zvládají techniku na sjezdovkách různých obtížností. Výuku je možné uskutečnit za vhodných sněhových podmínek a dostupnosti vhodného instruktora.

 

  • VIP lekce pro náročné

Lekce určené pokročilým lyžařům, kteří si chtějí nechat poradit a vylepšit si techniku jízdy. Pomůžeme Vám odstranit špatné návyky díky zdokonalovacím cvičením. Možnost testování VIP lyží z našeho test centra.

  • Kempy a akce

Zajistíme teambuildingy pro firmy a skupiny, pořádáme lyžařské a snowboardové závody, spolupracujeme s test centry, organizujeme sportovní a kulturní akce a výšlapy s průvodci. Kemp je možné zorganizovat s jakoukoli aktivitou, kterou lze dělat na sněhu; skialpy, sněžnice, běžky, sáně, boby, lopaty. Sledujte aktuální kalendář akcí.

 

Výuka lyžařské školy probíhá v časech 8.30 hod - 11.30 hod. a v odpoledních blocích od 12.00 - 16.00 hod.

 

Doba trvání:
1h výuky = 50 minut
2h výuky = 110 minut

Rezervace lyžařské nebo snowboardové výuky

Rezervace je možné provádět na telefonním čísle + 420 469 771 180 nebo osobně v Infocentru Marcelka, kde si také můžete zapůjčit potřebné lyžařské vybavení.

Aktuální provozní doba


Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Innogy Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel