Adrenalin park

V Adrenalin parku najdete lanový park, lezeckou stěnu, skok volným pádem nebo obří tandemovou houpačku.   • Lanový park je jedním z největších lanových parků v České republice a je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. Zábavný je pro jednotlivce, pro rodiny s dětmi, školní skupiny a firemní kolektivy.
  • Jednou z atrakcí adrenalinové věže je houpačka Double Big swing. Jedná se o obří houpačku pro dvě, nebo jednu osobu, která vás spustí z výšky 13 m.  Zajistíte se, pevně se chytíte a už letíte.
  • Horolezecká stěna & lanovka na Dolní Moravě je impozantní 14 metrů vysoká dřevěná výšková stavba, která tvoří dominantu lanového centra. Je ideální základnou pro Powerfan, Big Swing a lanovku v celkové délce 400 metrů. Tato atraktivní lanovka vede z věže nad sjezdovkou a pokračuje lesem s dojezdem v lanovém parku. Na dvou stěnách této věže je umělá horolezecká stěna s chyty, kde si kvalitně zatrénují jak zkušení lezci, tak ti, co si to chtějí jen vyzkoušet.
  • Power Fan představuje skok volným pádem, který charakterizuje rychlý pád z výšky i jemné přistání. Powerfan je inteligentní mašinka na výrobu adrenalinu, který se vám bezpečně vyplaví během volného pádu, aniž byste museli otevřít padák nebo být přivázáni za nohy k bungee gumě. To má na svědomí mechanismus s větrákem, který neustále a bezpečně kontroluje pád. Účastník oblečen v úvazku je zacvaknutý karabinou do lana, které je navinuté na cívce. Takto připravený odvážlivec vykročí do prázdna a padá, přičemž se mu odvíjí lano z cívky, která souběžně roztáčí větrák. Ten pohlcuje vzniklou energii padající osoby a zároveň zabezpečí plynulé přistání na zemi. Powerfan není poháněn žádným motorem a nepotřebuje žádný zdroj energie. Vše obstará padající osoba.

​Aktuální provozní doba

Ceník

Provozní řád a přehled tras v lanovém parku ke staženíAdventure v lanovém parku

Večerní akce pro příznivce adrenalinu v Adrenalin a lanovém parku

  • noční okruhy v lanovém parku a noční dobrodružství na vybraných atrakcích
  • bohatý doprovodný program
  • Adrenalin a lanový park za světel loučí a luceren

Více info v kalendáři akcí


Partneři resortu

NUTS Evropská unie Czech Tourism Innogy Frekvence 1 Kofola Salomon IMOS Birell Bruno Family Park Barth Vista City Hotel